reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
dziękuję w imieniu swoim i męża ;) końcem grudnia miałam łyżeczkowanie, więc to prawdziwy cud że udało się zajść w ciążę i to w dodatku bliźniaki ;P
Też chciałabym bliźniaki, ale teraz przy mojej dwójce już nie wiem czy bym podolala [emoji23] ale nie powiem dość wysoka beta przez chwilę dala mi do zastanowienia,ale na usg był g tylko jeden pęcherzyk ....

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
beta 727,300 mIU/ml wskazuje na 4tc+1, lekarz zaliczył niezłe zaskoczenie bo zobaczył na ekranie 2 pęcherzyki
O mamo ale wysoka beta na pewno 4t+1d? U mnie w 4t2d jescze nic nie bylo widac [emoji20] wizyte mam teraz 27 dopiero.
Gratuluję dwóch pecherzykow [emoji5] [emoji5] [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ktoras z dziewczyn(sorry nie pamietam ktora) pisala do mnie o ochronnych na serce... pogadam z GP ale narazie monitorujemy wysokie cisnienie-byc moze do od tego -ja w domu mam calkiem normalne -w pracy gorzej a juz u gp to wogole skacze do nieba....

Brzuszek tez mam( ale na razie mozna mowic ze sie "przezarlam" )chociaz nie jem nadal -dzis caly dzien do 18ej zjadlam jablko plus maly jogurt sojowy. I po przyjsciu do domu na sile troche schaboszczaka ,ziemniaczkow i mizerii. U mnie to juz nawet nie to ze mnie od jedzenia odrzucilo -mnie nawet od sklepow z jedzeniem odpycha....tylko duzo duzo pije...wode calymi litrami i rumianek z meliska.
 
Do góry