reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

O mamo ale wysoka beta na pewno 4t+1d? U mnie w 4t2d jescze nic nie bylo widac [emoji20] wizyte mam teraz 27 dopiero.
Gratuluję dwóch pecherzykow [emoji5] [emoji5] [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
tak wychodzi z USG ;) dziękuję, wolę być jednak ostrożna bo różne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyc ;D na razie staram się byc dobrej myśli
 
reklama
tak wychodzi z USG ;) dziękuję, wolę być jednak ostrożna bo różne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyc ;D na razie staram się byc dobrej myśli
A jak wychodzi z OM?
Ja tak dopytuje bo mnie tak zmartwilo ze nic nie bylo widac podobno bardzo rzadko cos widac w tym okresie. I beta slaba byla bo tylko 143 ale teraz juz ponad 2000 wiec rosnie ok [emoji5] chyba sie jutro przejde do gp posciemniam cos zeby mi usg zrobili wcześniej ale do tego sciemniania to nie jestem przekonana bo tak nie lubie i wierze w to ze to na dobre nie wychodzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak wychodzi z OM?
Ja tak dopytuje bo mnie tak zmartwilo ze nic nie bylo widac podobno bardzo rzadko cos widac w tym okresie. I beta slaba byla bo tylko 143 ale teraz juz ponad 2000 wiec rosnie ok [emoji5] chyba sie jutro przejde do gp posciemniam cos zeby mi usg zrobili wcześniej ale do tego sciemniania to nie jestem przekonana bo tak nie lubie i wierze w to ze to na dobre nie wychodzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
z OM wychodzi 5tc+2
 
Gratuluję mamie blizniakow, obyś na następnej wizycie usłyszała piękne dwa seduszka :*

Ja to na pewno będę siwa jak tak dalej będzie mnie ciaglo wszystko i do tego piersi bolały :D a i jeszcze zgaga i ciągle głodna chodzę :D

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja też się trochę obawiam jak to przyjmą w pracy, ale trudno co ma być to będzie, ale poczekam jeszcze trochę i po wizycie powiem. Dagi trzymam kciuki :)
Ja nadal nie czuję dolegliwości ciążowych, poza zgagą, poszłam dzisiaj na bete mam nadzieję że będzie wysoka i trochę mnie uspokoi. Bo cycki nadal nic ;)
Dziewczyny, które mają ją dzieci, jak to jest z noszeniem? Ja mam 2latka, 12kg staram się nie nosić, ale podnieść, przenieść, wsadzić itp muszę i martwię się trochę czy nie zaszkodzi to fasolce...

Siedzę w pracy i już mam tak dosyć.. Ale jeszcze tylko środa i urlop :) miłego dnia!
Ja noszę jak wcześniej, nie mam wyjścia [emoji6]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Endles1 gratuluję bliźniaków[emoji1] to chyba pierwsze na naszym wątku i oby nie ostatnie ( oczywiście życzę t które o tym marzą)[emoji6]
Strasznie irytuje mnie to że nie mogę spac[emoji53] już o 12 w południe jestem zmęczona, zasypiam przed córcia po 20 i rano 6 już nie mogę dosypać... w nocy wstaje 3-5 razy i za każdym razem mecze się z ponownym zaśnięciem. Ech... mam nadzije że po 1trymestrze to się zmieni[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze to ja mam super dobrze w pracy...wrecz nawet chodze sobie pogadac i kawke popic(juz nie kawke;))...;)Jestem sekretarka medyczna wiec nic nie musze nosic -moze pare listow...Dziewczyny a w zasdzie babki z biura (najmlodsza po mnie bo ja jestem baby ma 49 lat reszta w okolicah 60tki:yes:)sa okey a ja wole pracowac ze starszymi.
Managerke tez mam boska- to ona powiedziala sama z miesiac temu ze juz czas najwyzszy zebym miala drugie dziecko;)
 
Do góry