reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Endles1 gratuluję bliźniaków[emoji1] to chyba pierwsze na naszym wątku i oby nie ostatnie ( oczywiście życzę t które o tym marzą)[emoji6]
Strasznie irytuje mnie to że nie mogę spac[emoji53] już o 12 w południe jestem zmęczona, zasypiam przed córcia po 20 i rano 6 już nie mogę dosypać... w nocy wstaje 3-5 razy i za każdym razem mecze się z ponownym zaśnięciem. Ech... mam nadzije że po 1trymestrze to się zmieni[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
no tez mnie to do szalu doprowadza...do lozka poszlam po 20ej -usnelam kolo 23ej-i pobudka o 4:47rano...
 
reklama
Dzień dobry :)

Ja zaraz spróbuję zasnąć spowrotem bo w dzień nie mogę funkcjonować, wczoraj w pracy myślałam że zasne na siedząco [emoji23] co chwile ziewalam [emoji14] nie nogę znaleźć sobie pozycji [emoji14]

Dziewczyny tak się zastanawiam czy iść tego 26 sierpnia do gina to będzie z om 6 tc + 2 dni a od zapłodnienia gdzieś 4 tc to jeszcze mało będzie widać, nawet nie wiem czy będzie serduszko. Z położna mam spotkanie 5 września i wtedy też będę znała pewnie termin usg i kurde nie wiem co robić

Miłego dnia :*

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Ja zaraz spróbuję zasnąć spowrotem bo w dzień nie mogę funkcjonować, wczoraj w pracy myślałam że zasne na siedząco [emoji23] co chwile ziewalam [emoji14] nie nogę znaleźć sobie pozycji [emoji14]

Dziewczyny tak się zastanawiam czy iść tego 26 sierpnia do gina to będzie z om 6 tc + 2 dni a od zapłodnienia gdzieś 4 tc to jeszcze mało będzie widać, nawet nie wiem czy będzie serduszko. Z położna mam spotkanie 5 września i wtedy też będę znała pewnie termin usg i kurde nie wiem co robić

Miłego dnia :*

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym poszla 26.8.
W pierwszej ciazy moj pierwszy prywatny scan 6 tydz 5dzien i serduszko walilo jak dzwon :)
Poza tym uspokoisz nerwy.
Tez chyba pojde prywatnie po powrocie z Pl czyli po 21 sierpnia :)
Zupelnie inna ta ciaza jest dla mnie i chyba troche sie martwie ze cos nie tak...
 
Dzień dobry :)

Ja zaraz spróbuję zasnąć spowrotem bo w dzień nie mogę funkcjonować, wczoraj w pracy myślałam że zasne na siedząco [emoji23] co chwile ziewalam [emoji14] nie nogę znaleźć sobie pozycji [emoji14]

Dziewczyny tak się zastanawiam czy iść tego 26 sierpnia do gina to będzie z om 6 tc + 2 dni a od zapłodnienia gdzieś 4 tc to jeszcze mało będzie widać, nawet nie wiem czy będzie serduszko. Z położna mam spotkanie 5 września i wtedy też będę znała pewnie termin usg i kurde nie wiem co robić

Miłego dnia :*

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba powinno byc juz cos widac. Serduszko powinno byc ale nie musi roznie to moze byc u różnych osob. Ja ide 7+0 to bedzie 27 sierpnia i liczę ze bedzie juz sporo widac [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Ja zaraz spróbuję zasnąć spowrotem bo w dzień nie mogę funkcjonować, wczoraj w pracy myślałam że zasne na siedząco [emoji23] co chwile ziewalam [emoji14] nie nogę znaleźć sobie pozycji [emoji14]

Dziewczyny tak się zastanawiam czy iść tego 26 sierpnia do gina to będzie z om 6 tc + 2 dni a od zapłodnienia gdzieś 4 tc to jeszcze mało będzie widać, nawet nie wiem czy będzie serduszko. Z położna mam spotkanie 5 września i wtedy też będę znała pewnie termin usg i kurde nie wiem co robić

Miłego dnia :*

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja o 10.45 mam wizytę. Dziś 4t 6d . W tamtym tyg w poniedziałek był widoczny duży pęcherzyk.

Lekarz musi ustalić co jak i kiedy bo nic się nie zgadza[emoji6]
Zaznaczam że staraliśmy się tylko jeden cykl, ostatni.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja o 10.45 mam wizytę. Dziś 4t 6d . W tamtym tyg w poniedziałek był widoczny duży pęcherzyk.

Lekarz musi ustalić co jak i kiedy bo nic się nie zgadza[emoji6]
Zaznaczam że staraliśmy się tylko jeden cykl, ostatni.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
4t6d i w tamtym tygodniu pecherzyk duzy? A mialas regularne cykle? Moze do zaplodnienia doszlo duzo wczesniej?
Trzymam kciuki za wizyte [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja o 10.45 mam wizytę. Dziś 4t 6d . W tamtym tyg w poniedziałek był widoczny duży pęcherzyk.

Lekarz musi ustalić co jak i kiedy bo nic się nie zgadza[emoji6]
Zaznaczam że staraliśmy się tylko jeden cykl, ostatni.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak szybko znowu wizyta? 4t6d to chyba za wcześnie na serduszko

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Tak szybko znowu wizyta? 4t6d to chyba za wcześnie na serduszko

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ale jak tydzien temu czyli 3t6d bylo widac duzy pecherzyk to musi byc ciąża starsza bo to niemozliwe [emoji33] [emoji33]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
4t6d i w tamtym tygodniu pecherzyk duzy? A mialas regularne cykle? Moze do zaplodnienia doszlo duzo wczesniej?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak regularne cykle 24 dni. Jak w zegarku.
Mąż mi tylko przypomniał że dzień przed miesiączka się kochaliśmy bez zabezpieczenia. Ale to by nic nie dało bo to przecież bezplodne[emoji86][emoji86]


Chyba że jesteśmy jedną z tych par gdzie prezerwatywa zawiodla[emoji23]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry