reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Też tak czuje[emoji3] siadam w aucie muszę rozpiac spodnie;) bo pija mnie![emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde a mi dzisiaj było wstyd samej przed soba że mnie spodnie piją i sobie myślę "no przesadzasz trochę to 6ty tydzień" Hahahah a jednak...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde a mi dzisiaj było wstyd samej przed soba że mnie spodnie piją i sobie myślę "no przesadzasz trochę to 6ty tydzień" Hahahah a jednak...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
A najlepsze że 2 kg schudlam[emoji6]
Ale mam z czego to mogę

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny te co sa po raz kolejny w ciazy -mnie sie wydaje ze fiksuje ale brzuch i ogolnie czuje sie wieksza ! i bron boze nie mowie ze to brzuch ciazowy w 4-5tygodniu ale jestem tak wzdeta? moje normalne spodnie mi sie na pol w brzuch wpijaja.... a wy macie juz brzuszki???
Dokładnie! Też tak mam. spodnie te bardziej dopasowane strasznie mnie uwierają więc chodzę w luźnych. Taka właśnie większa sìę czuję
ano I mam dreszcze co jakis czas od paru dni ...ktoras tez tak ma dziewczyny????
 
Dziewczyny pomocy... Są wśród Nas pielęgniarki a ja zielona.... Dostałam właśnie wyniki badań : TSH 6,110 mU/l ,
ciała ketonowe 150 mg/dl,
MCHC 35,5 ,
MPV: % neurocyt 74,1% % limfoc 17,2%
Liczba limfocytow 0,79 G/l
IgG 171,7
Toxoplazmoza 196,2....



Googla się boje odpalac a nie mam kogo zapytac....
 
reklama
Dziewczyny pomocy... Są wśród Nas pielęgniarki a ja zielona.... Dostałam właśnie wyniki badań : TSH 6,110 mU/l ,
ciała ketonowe 150 mg/dl,
MCHC 35,5 ,
MPV: % neurocyt 74,1% % limfoc 17,2%
Liczba limfocytow 0,79 G/l
IgG 171,7
Toxoplazmoza 196,2....



Googla się boje odpalac a nie mam kogo zapytac....
Iwona potrafię się wypowiedZieć tylko na temat tsh bo z tym walczyłam w pierwszej ciąży a teraz muszę pilnować. Endokrynolog mi powiedZiał że najlepiej trzymać poziom 1,5-2,5 i brałam całą ciążę euthyrox 50. Wiem też że w ciąży tsh może wzrosnąć ale nie wiem od którego momentu muszą być wdrozone leki.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry