reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

To jakos tak ja ...powiedz prosze jakiego kalkulatorka uzywasz do oblicznia tygodni? czy to z usg? Bo mi raz 4 a raz 5ty tydzien wychodzi...zalezy ktorego uzyje online... :(
Uzywalam " moj kalendarzyk" do kontroli moich cykli i on mi teraz pokazuje w którym tygodniu i dniu jestem

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też miałam zamiar się rozplakac tak mnie wszystko wkurza, jakby tego było mało to nie wysypiam się chodzę jak zombi. Budzę się w nocy jakoś 1 czy 2 i nie śpię do 6 rano, usypiam i wstaje kolo 8. W dzień nie mogę usnac a nawet jak usne to bardziej czuwam niż śpię. Ja dreszczy nie mam ale strasznie się poce najbardziej w nocy.
kurcze ja tez sie budze w nocy kolo 2-3i ogladam seriale czasem i do 5rano. potem drzemka i o 7am pobudka do pracy....

ale nie pamietam tego niespania z pierwszej ciazy ...

Uzywalam " moj kalendarzyk" do kontroli moich cykli i on mi teraz pokazuje w którym tygodniu i dniu jestem

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
dzieki ale chyba i tak nie zrozumialam -taki online czy Twoj prywatny....ja juz nic nie kumam po 8 godz w biurze!

Ja niestety pamiętam większą połowę ciąży nie spalam ale zaczęło się to jakoś od 2trymestru nie tak wcześnie jak teraz. Jestem przez to rozdrażniona niesamowicie.
a ja wrecz odwrotnie pamietam ze spalam dzien i noc non stop przez pierwszych 8 tygodnii..

Dziewczyny te co sa po raz kolejny w ciazy -mnie sie wydaje ze fiksuje ale brzuch i ogolnie czuje sie wieksza ! i bron boze nie mowie ze to brzuch ciazowy w 4-5tygodniu ale jestem tak wzdeta? moje normalne spodnie mi sie na pol w brzuch wpijaja.... a wy macie juz brzuszki???

a dziwne to bo apetytu brak....no tyle ze mniej sie zdecydowanie ruszam chociazby dlatego ze nie biegam po syna do szkoly!

a i najwazniejsza rzecz czy ktoras z Was ma krew Rh-?

ja mialam konflikt serologiczny w pierwszej ciazy a teraz kompletnie nie wiem jak to sie ma do drugiej???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale nie pamietam tego niespania z pierwszej ciazy ...
Ja niestety pamiętam większą połowę ciąży nie spalam ale zaczęło się to jakoś od 2trymestru nie tak wcześnie jak teraz. Jestem przez to rozdrażniona niesamowicie.

a i najwazniejsza rzecz czy ktoras z Was ma krew Rh-?

ja mialam konflikt serologiczny w pierwszej ciazy a teraz kompletnie nie wiem jak to sie ma do drugiej???
Tez mam 0rh- ja zaraz po krwawieniu miałam podawana imunoglobine to w razie poronienia a żeby chronić kolejna ciaze podobno ale dostałam tez jakoś w 24tc i wtedy nikt już nie mówił o jakimś zagrożeniu czy coś tylko ze trzeba właśnie w razie kolejnej ciąży i pamiętam ze po cesarce dostałam jeszcze jedna dawkę ☺ teraz już kazał mi zrobić grupę żeby sprawdzic czy są przeciwciała ale nie ma i jest wszystko ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a dziwne to bo apetytu brak....no tyle ze mniej sie zdecydowanie ruszam chociazby dlatego ze nie biegam po syna do szkoly!
Brak apetytu się zdaza w pierwszym trymestrze, wzdęcia też sa norma...


Ja się zastanawiam co bede widziała z trzy tygodnie na usg... oby było serduszko ładne...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
dzieki ale chyba i tak nie zrozumialam -taki online czy Twoj prywatny....ja juz nic nie kumam po 8 godz w biurze!
Aplikacja [emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny te co sa po raz kolejny w ciazy -mnie sie wydaje ze fiksuje ale brzuch i ogolnie czuje sie wieksza ! i bron boze nie mowie ze to brzuch ciazowy w 4-5tygodniu ale jestem tak wzdeta? moje normalne spodnie mi sie na pol w brzuch wpijaja.... a wy macie juz brzuszki???
Też tak czuje[emoji3] siadam w aucie muszę rozpiac spodnie;) bo pija mnie![emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej :) chciałam się przywitać :) co prawda dopiero początek i nie wiadomo jak będzie dalej, ale gdzie będzie lepiej jak nie tu...
Jestem już wyjadaczem w wątkach ciążowych i nie myślałam, że kiedykolwiek wrócę ale los postanowił za mnie więc witam się serdecznie :*

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) chciałam się przywitać :) co prawda dopiero początek i nie wiadomo jak będzie dalej, ale gdzie będzie lepiej jak nie tu...
Jestem już wyjadaczem w wątkach ciążowych i nie myślałam, że kiedykolwiek wrócę ale los postanowił za mnie więc witam się serdecznie :*

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Witam[emoji5]
Powiedz wyjadaczu [emoji6] ile dzieci Masz?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
U nas zle niestety, czekam na oczyszczenie, oby samo się zaczęło :(
Beta prawie nie przyrosla przez 48h
Powodzenia dziewczyny!

Bardzo mi przykro :(

Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.
Musi być dobrze! Trzymam mocno kciuki za serduszko :)

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Wygląda na to, że będzie numer cztery :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom

To jak u mnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry