reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja się położyłam popołudniu bo mnie ta głowa tak od rana bolała i wstałam po 20 dopiero
Przyszedł mi list ze szpitala że mam spotkanie z położna pierwsze 31 sierpnia , jako że wtedy jeszcze w Pl będę to muszę przełożyć , więc pewnie będę mieć jeszcze później
Ciekawe czy zdarza z tym USG pierwszym do 13 tygodnia

Witam nowe mamuśki [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
a gdzie jestes na stale ? UK moze???

Dzień dobry. Tak jak obiecałam odzywam się. Jestem juz po badaniu usg. Niestety na serduszko muszę jeszcze poczekać. Ale pecherzyk juz jest. Kolejne badanie za 2 tygodnie... do tego czasu zwariuje [emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Super !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U nas zle niestety, czekam na oczyszczenie, oby samo się zaczęło :(
Beta prawie nie przyrosla przez 48h
Powodzenia dziewczyny!
Przykro mi[emoji17]



Ala nie załamuj się mi lekarka powiedziała jak byłam w 6t5d że jeszcze może serdusZka nie być więc jeszcze trochę cierpliwości i powinnaś widzieć upragnione serduszko[emoji5]

Mam problemy z apka - daje wiadomości zawiesza się i w ogóle jak wejdę to mnie cofa na 97str[emoji51]

Arvena ja też dzisiaj kiepsko z samopoczuciem ale zwalam to na upał - mam nadzieję że znów popada bo nie ma czym oddychać[emoji6] w pracy padła klima i te 15osób w jednym pokoju to jakaś masakra... uciekałam do wc aby pooddychać [emoji12]

a gdzie jestes na stale ? UK moze???


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja jestem odmieniec[emoji23] karta ciąży jest, wszystkie badania na syfilis i te inne standardowe w ciąży porobione[emoji6] a dziś dopiero 4t2d. We wtorek wyniki, toteż wizyta[emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
To jakos tak ja ...powiedz prosze jakiego kalkulatorka uzywasz do oblicznia tygodni? czy to z usg? Bo mi raz 4 a raz 5ty tydzien wychodzi...zalezy ktorego uzyje online... :(

Wczoraj dostałam list na pierwsza wizyte z położną na 31/08 wtedy będą robili badania, bede wtedy w 8,5 t. Mieszkam w UK wiec i tak dość szybko mnie wysłali.
Mialam mieć prywatnie usg w 6 tyg ale przeniosłam na 9 bo nie chce sie rozczarowac jesli tak wcześnie byśmy serduszka nie usłyszeli...
Życzę powodzenia wszystkim dziewczynom które dziś maja badania, czekamy na info :)
Oooo to tak jak ja-UK . a ja dopiero do GP ide w Poniedzialek I to on dopiero mnie skieruje do polznej etc.....

Oooo to tak jak ja-UK . a ja dopiero do GP ide w Poniedzialek I to on dopiero mnie skieruje do polznej etc.....
A powiedz jeszcze prosze Londym moze????

No I fakt bardzo szybko masz spoatkanie z polozna jak na UK ;)

Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Glowa do gory ! Bedzie dobrze... co lekarz konkretnie powiedzial????

U nas zle niestety, czekam na oczyszczenie, oby samo się zaczęło :(
Beta prawie nie przyrosla przez 48h
Powodzenia dziewczyny!
ale ktoras z dziewczyn juz pisala ze roznie bywa I tez byla w podbramkowej sytauacji a teraz ma 1.5 roku core...glow do gory ! trzeba wierzyc ze bedzie dobrze!!!

Mnie dzis brzuch boli... nie mocno ale zawsze!!!

ano I mam dreszcze co jakis czas od paru dni ...ktoras tez tak ma dziewczyny????

No I w ogole jakos ryczes mi sie chce...hormony ????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale ktoras z dziewczyn juz pisala ze roznie bywa I tez byla w podbramkowej sytauacji a teraz ma 1.5 roku core...glow do gory ! trzeba wierzyc ze bedzie dobrze!!!
Ja pisałam wcześniej swoim przypadku u mnie było już serio kiepsko czerwona żywa krew... myślałam że zaczęło sie najgorsze.. niestety każda z kobiet jest inna i u każdej krwawienie moze oznaczac coś innego u mnie okazalo się ze nie miało to wpływu na dzieciątko.. Znam dziewczyne ktorej beta nie rosła chyba około 3 czy 4 dni a później przenosiła ciaze☺ dopóki nie ma ostatecznego wyroku to głowa do góry dziewczyny ! U mnie ginekolog wydała wyrok i teraz jak bym ją spotkała na pewno bym sobie nie odebrała przyjemności pokazać jej jak wygląda moje 18 miesieczne puste jajo ☺
 
ano I mam dreszcze co jakis czas od paru dni ...ktoras tez tak ma dziewczyny????
Ja mam. Prawie codziennie jak wracam z pracy i już jestem taka padnięta a nie mogę się położyć. Jak już się kładę o tej 21 to tak mnie telepie że pod kołdrą zasypiam, gdzie na dworze upal[emoji6]
Myślę że te dreszcze są że zmęczenia - organizm dopomina się wypoczynku, staram się nie doszukiwać w tym nic więcej. Mnie również jeszcze pobolewa podbrUsze i jajniki.


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No I w ogole jakos ryczes mi sie chce...hormony ????
Ja też miałam zamiar się rozplakac tak mnie wszystko wkurza, jakby tego było mało to nie wysypiam się chodzę jak zombi. Budzę się w nocy jakoś 1 czy 2 i nie śpię do 6 rano, usypiam i wstaje kolo 8. W dzień nie mogę usnac a nawet jak usne to bardziej czuwam niż śpię. Ja dreszczy nie mam ale strasznie się poce najbardziej w nocy.
 
Do góry