reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dzien dobry:) ja miałam dzis jechac po skierowanie na badania ale moj mąż nie za bardzo moze urwać sie z pracy... No trudno zapłacimy pare stówek za badania a mogliśmy miec za darmo... No chyba ze jeszcze uda mu sie wyrwać. Miłego dnia zycze:)
 
reklama
Świetny ten program O Matko! :D Właśnie sobie włączyłam i już leci drugi odcinek :D wieeele można się dowiedzieć :) Tylko nie wiem czemu czasami się wzruszam jak to oglądam [emoji23][emoji23][emoji23]

ckai43r886icswaj.png
Ja jak widze dzieci które plączą czy poród czy jakies artyluly dla noworodków to placze... :)
 
Cześć dziewczyny! Smutna wiadomość z rana, Igusiad, bardzo mi przykro, próbuję sobie wyobrazić co czujesz...

U mnie wielkie wyczekiwanie na dzisiejszą wizytę... Oby wszytko było ok, czego i Wam życzę ;-) ;)
 
Marta.lidka - dobrze mówi Ci dr, trzeba być dobrej myśli, nie można inaczej! :) 15% to takie same szanse jak ma każda z nas na początku ciąży że coś pójdzie nie tak...

Jadę dziś na grzyby. Miłego dnia dziewczyny! :D
 
reklama
Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było, ale wszystko jest w jak najlepszym porządku (mamy juz 11t1d). Tak czytam forum i widzę, ze rozmawiacie o wozkach, wiele z Was jest juz doświadczonymi mamami a ja jestem drugim maleństwem w ciąży ale pierwszy Aniołek jest w niebie. Przechodząc do sedna. Co myślicie o wózkach stokke trailz? Bardzo mi sie podoba, czytałam pozytywne opinie ale sama jeszcze nie miałam okazji obejrzeć na żywo. Co o nich myślicie? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry