reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Angelikaa super, tylko chyba zdjęcia usg wrzucamy w osobnym wątku, żeby nie mnożyć bytów :D PIękna dzidzia.

Dziewczyny przeczytałam co piszecie o tym FB i ja jestem przeciw...jestem bardzo "fejsbukowa" ale ciążę traktuję jako tajemnicę, prawie nikt o niej nie wie, nie chciałabym się ujawniać też ze względu na sytuację osobistą. Dlatego wybrałam forum, bo jestem w pełni anonimowa :D
Ja tez nie jestem za facebookiem.
Jeszcze za wcześnie. Nikt oprócz rodziców nie wie o ciąży i chciałabym zeby tak zostalo...
W moim przypadku to może sie wszystko zdarzyć. Nie znioslabym pytan i litości gdyby cos się stało... Tam wszyscy znajomi widza do jakiej grupy naleze a o tym forum nikt nie wie... Tzn nie wie ze to ja
 
reklama
Jeśli chodzi o faszerowane rzeczy to ja uwielbiam faszerowane jajka na Wielkanoc :D pierwsze co mi przyszło na myśl... farsz z bialek,zoltek,cebulki i pieczarek mmm...zawsze moja mama z taką precyzją rozcina te ugotowane jajka wzdłuż i wygrzebujac środek też się stara nie naruszyc skorupki zeby potem ładnie je wypełnić tym farszem :) efekt wizualny jest i kubki smakowe też zaspokojone... pyszotka
... :)
A lubisz łososia wędzonego? Takie żółtko z łososiem koperkiem zmiksowane jako farsz.. Uwielbiam:) tylko to trzeba lubic łososia:)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dobry wieczor kochane
U mnie po staremu, dalej wymiotuje i jestem slaba. Na dodatek corcia mi sie przeziebila i dwie noce prawie nie spalysmy przez jej katar :(
Dzisiaj juz maz ma wolne to przejmuje mala a ja mam nadzieje odpoczac.

Widze ze nie tylko ja mam problem ze spodniami. Guzik od jeansow mnie cisnie. Cgodze caly czas w sukienlach bo tylko w nich mi wygodnie ale jak siw zrobi zimno to nie wiem, chyba leginsy zostają?
Na spodnie ciazowe chyba jeszcze za wczesnie...
 
Kingusia91, ja noszę od 2 tygodni legginsy... na zmianę z sukienkami bo jeszcze jest ciepło. Jak będzie chłodniej to albo grubsze rajstopy albo nie wiem co...bo dżinsów swoich już nie dopnę, uciskają mi brzuch :/
 
Ja tez nie jestem za facebookiem.
Jeszcze za wcześnie. Nikt oprócz rodziców nie wie o ciąży i chciałabym zeby tak zostalo...
W moim przypadku to może sie wszystko zdarzyć. Nie znioslabym pytan i litości gdyby cos się stało... Tam wszyscy znajomi widza do jakiej grupy naleze a o tym forum nikt nie wie... Tzn nie wie ze to ja
Na Facebooku są też grupy prywatne gdzie znajomi nie widzą gdzie się należy, ale tak za wcześnie[emoji14]

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
nawet tajną mozna stworzyć :D to juz w ogole nikt nawet po nazwie nie odnajdzie :D wtedy 1-2 osoby by na priv pozbieraly profile chetnych osob i pododawaly do grupy.. ja jestem za ALE blizej porodu :) teraz fajnie sie byloby lepiej poznac tutaj...
 
reklama
Do góry