reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja już tylko z gumka i jak wchodzę do domu to sukienka...bez gatków tez mi przeszkadzają :/. We wszystkim mi ciasno


Wiecie co :D czytam nadrabiam a najwięcej ostatnio piszemy o jedzeniu, aż zgłodniałam

haha bo to jest taki temat, na który zawsze można coś napisać :D i nigdy sie nie wyczerpie ;D a do tego jakże przyjemny ;D
 
reklama
Igusia trzymaj się i daj znać.
Właśnie wróciłam z zebrania w szkole u syna. Niby tylko godzina a kręgosłup mnie boli jakby kilkanaście.:(
I dowiedziałam się, że w klasie mojego syna w tym roku wysyp młodszego rodzeństwa się szykuje ;)


c55fdqk3yilcol2q.png
 
Tak, tak Milkchocolate ja też chcęprzepisy na wszystko faszerowane, na kalafiora szczególnie, poproszę, bo bardzo lubię a jedyny pomysł na niego jaki mam to z bułką tartą na maśle.
Mnie ubrania już dawno cisną, a brzucha już nie da się pomylić z innym niż ciążowy :)

Angelikaa cudne zdjęcie, to już widać super dzidzię :D
 
Angelikaa super, tylko chyba zdjęcia usg wrzucamy w osobnym wątku, żeby nie mnożyć bytów :D PIękna dzidzia.

Dziewczyny przeczytałam co piszecie o tym FB i ja jestem przeciw...jestem bardzo "fejsbukowa" ale ciążę traktuję jako tajemnicę, prawie nikt o niej nie wie, nie chciałabym się ujawniać też ze względu na sytuację osobistą. Dlatego wybrałam forum, bo jestem w pełni anonimowa :D
 
reklama
Do góry