reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

aal - trzymam za Ciebie mocno kciuki...

pesca - dokładnie, czuję się tak samo. Bardzo źle. Nie miałam pojęcia że ciąża jest taka okropna... nie chce mi się wierzyć żeby każdy przechodził przez tak złe samopoczucie i decydował się na kolejne dziecko...

Zaczynam się zastanawiać, czy nie jechać wcześniej do jakiegoś innego gin zgłosić fatalne samopoczucie po duphastonie. Rzygam w kółko, nic nie mogę zjeść, ledwo podnoszę się z łóżka, boli mnie dosłownie wszystko, mam zawroty głowy przy każdym ruchu. Ciągle ryczę.
 
reklama
1472742168-pfknuc.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super; ) rośniejcie zdrowo
 
aal - trzymam za Ciebie mocno kciuki...

pesca - dokładnie, czuję się tak samo. Bardzo źle. Nie miałam pojęcia że ciąża jest taka okropna... nie chce mi się wierzyć żeby każdy przechodził przez tak złe samopoczucie i decydował się na kolejne dziecko...

Zaczynam się zastanawiać, czy nie jechać wcześniej do jakiegoś innego gin zgłosić fatalne samopoczucie po duphastonie. Rzygam w kółko, nic nie mogę zjeść, ledwo podnoszę się z łóżka, boli mnie dosłownie wszystko, mam zawroty głowy przy każdym ruchu. Ciągle ryczę.
Ojej kochana trzymaj się tam! Czytałaś może skutki uboczne duphastonu? Podobne do tych, które opisujesz, może Twój organizm tak reaguje na to [emoji53] Czytałam, że luteina jest lepiej tolerowana niż duphaston ;) I dużo wody pij, nie możesz się odwodnić, moja koleżanka z powodu ciągłych wymiotów w ciąży trafiła do szpitala [emoji53]

 
Jestem już po wizycie :happy: wszystko jest dobrze, gin mnie zbadał ale nie robił usg bo w sumie miałam robione niecałe dwa tyg temu a podobno nie można tak często naswietlac malucha ☺
 
Usg to fale dźwiękowe a nie naświetlanie xD

Ja teraz jak mam też troche tego duphastonu to mi też niedobrze. Choć czy to od tego czy od tego leżenia i nie wiem co bardziej.
 
joooanna, dziękuję Ci bardzo...właśnie zapisałam się na jutro do ginekologa. A raczej "wcisnęłam". Poproszę o inne leki, bo nie wytrzymam tego. Mam właśnie zamiar poprosić o luteinę i zrobienie usg...
 
Usg to fale dźwiękowe a nie naświetlanie xD

Ja teraz jak mam też troche tego duphastonu to mi też niedobrze. Choć czy to od tego czy od tego leżenia i nie wiem co bardziej.

No fale fale ;) zle się wyraziłam ale w każdym razie zbyt częste badanie nie jest wskazane.
 
Usg nie szkodzi maluszkowi

Moj ginekolog powiedzial ze ta fala musi to niego dotrzeć później się odbić i wrócić i to też na tak wczesnym etapie nie jest dobre. Kiedys też myślałam że usg jest badaniem które można robić bez przerwy, a tu jednak. Nie zrobi jakiejś wielkiej krzywdy ale sieci pan dr tak stwierdził to chyba wie o czym mówi. Ja medycyny nie studiowalam :blink:
 
reklama
Znalazlam cos takiego: Nadmierne narażanie maleństwa na fale ultradźwiękowe może być nie dobre, ale nie musi. Dlatego też apeluje się o rozwagę podczas wykonywania badania USG w ciąży. Należy pamiętać, że USG to przede wszystkim badanie. Czasami matki nalegają na wykonanie badania w ciąży (pomimo, iż z medycznego punktu widzenia nie ma do niego wskazań), ponieważ chciałby posiadać w „swoich zbiorach” pamiątkowe zdjęcie płodu. Takich zachowań należy się wystrzegać.
 
Do góry