reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Moim pierwszym objawem był ciągły niezaspokojony głód a od dwóch dni przekroczenie progu kuchni to już dla mnie wyzwanie od razu gula w gardle staje.. najgorsze jest otwarcie lodówki a trzeba dziecku jedzenie przygotować. Jeszcze nie miałam bezpośredniego kontaktu z toaleta ale czuje ze to kwestia czasu. Do tego moje piersi z każdym dniem robią się coraz większe nie bolą i nie swędza ale rosną i zaczęły się pojawiać niebieskie żyłki.
I senna jestem dobrze ze mój syn ma jeszcze 2h drzemki w ciągu dnia śpię razem z nim :)
Jutro mam wizytę to będzie 6t4d wiec mam nadzieje ze coś juz będzie widać
 
reklama
Witam wszystkie nowe dziewczyny, kurcze, widzę że niektóre już mają naprawdę "duże" ciąże! Ale Wam zazdroszczę :) Chciałabym być już w 2 trymestrze i nieco wyluzować ;)

Zaczęły mi się mdłości dziś rano. I wrażliwość na zapachy... ale to chyba dobrze :) :)

Dziś mam wizytę u gin. Mam zobaczyć serduszko. Trzymajcie kciuki!!!
 
Cześć wszystkim!
To mój pierwszy raz na forum, no i ciąży też :) o ile jest... 11.08 w dniu planowanej miesiączki zrobiłam dwa testy, po długim czasie pojawiły się dwie kreski, na drugi dzień zrobiłam beta dla pewności i było 165 (niby 4tc). Czułam od 2 tyg. objawy ciąży wiec jakoś byłam pewna. Ale wizytę u ginekologa mam dopiero 8.09 :( Teraz się denerwuje ze może za późno... Według mojej aplikacji ( Moja ciążą) teraz jest 6tc,5d. Termin orientacyjnie na 20 kwiecień. Od wczoraj się stresuje, że może coś nie tak i dzisiaj dla pewności powtórzyłam bete, czy rośnie, po południu odbiorę wyniki. Chciałabym już powiedzieć w pracy, bo widzę że jestem mniej wydolna, mam fajna atmosferę i wiem ze by się cieszyli, no ale chcę mieć tez pewność, a do 8.09 jeszcze daleko...
Pozdrawiam :)
 
A jakie dawki luteiny bierzecie?
Ja 2x 100 mg.

Też witam się z nowymi przyszłymi mamusiami :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
 
Oldzia90, dobrze że powtórzyłaś betę. Warto robić wszystko, byle się tylko nie stresować tematem :D

Milkchocolate Mi też lekarka kazała brać tylko Pregna + (zawierającą kwas foliowy). Sądzę, że to jak najbardziej dobrze :)
 
Juz po. Na razie wszystko ok, widac tylko pęcherzyk na razie, określona jako 3 tydzień...;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Super!:) mogę spytać, jeżeli wiesz, jak duży był twój pęcherzyk ?

Dziś mam wizytę u gin. Mam zobaczyć serduszko. Trzymajcie kciuki!!!
Trzymamy:)
A ja mam brac tylko kwas foliowy.. To dobrze?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Dobrze dobrze :) to znaczy że wszystko na ten moment jest ok :)
 
Hej,
policzyłam, że miałam dość późno owulacje bo minęło chyba dopiero od niej 2,5 tygodnia - myślicie, że to mogła być kwestia, że na usg jeszcze nic nie było widać? W przyszłym tygodniu 1.09 mam wizytę u lekarza z dużo lepszym sprzętem mam nadzieję, że bąbelek będzie już ładnie widoczny:)
 
reklama
Do góry