reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

MamaNS dzięki dzięki chyba powinno być teraz :)

edit. Swoją drogą widze że co aplikacja, to subtelnie inne liczenie. Na organizerze w tablecie dziś mi pyknął 6tgc, na aplikacji gdzie zapisywałam miesiączki 5t6d, a tu 5t5d xD

edit2. Ach no i dziś sobie wróciłam już do takich delikatnych ćwiczonek, 30 min na rowerku stacjo, zawsze to samopoczucoe lepsze ze sie o siebie dba ^^ a wam dziewczyny n0po wizytach - gin pozwolił ćwiczyć? Która ze mną będzie fit? :p
 
reklama
Tez chce fit ale moze w 2 trym bo teraz to ladnie leki zazywam i czekam na wizyte zeby potwierdzić,ze dzidzia ladnie rośnie [emoji3]

f2w33e3k96ygyz81.png
 
aal - no piękny suwaczek, gratulacje :D Wiesz co, mi na tym suwaczku pokazuje 5tc1d, na aplikacji w komórce 5tc2d, a w drugiej aplikacji 6 tc o_O Więc zakładam że 5tc1d to opcja prawdziwa, bo dzidziuś jest podobno maleństwem. Ale że jak na wynik bety to dokładnie takiego widoku lekarka spodziewała się na USG. Owu mogłam mieć później, bo pęcherzyk ma 4 mm. Ale i tak w przyszłym tyg może być już widać zarodek i serduszko :)
 
Ja bety ani razu nie robilam na razie :p wiec nie wiem, koze dzis mi da skierowanie, moze. A usg mam wyznaczone na za 2 tygodjie takze niestety bede musiala dluzej poczekac niz ty :D
 
Ja bety ani razu nie robilam na razie[emoji14]wiec nie wiem, koze dzis mi da skierowanie, moze. A usg mam wyznaczone na za 2 tygodjie takze niestety bede musiala dluzej poczekac niz ty :D
Na bete nie musisz miec skierowania. ;)

Ja dzisiaj jadę po dwóch dniach żeby zobaczyć czy ładnie rośnie. W pracy jak siedzę to mnie boli brzuch trochę :/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
An-ia na nic nie trzeba mieć skierowania no chyba że rtg i bardziej inwazyjne badania ale po prostu jak nie dostane skierowania tonie będę iść jak nie potrzeba bo po co mam płacić bez sensu :D jeżeli gin uzna że potrzebujemy to, to da skierowanie i zrobie friko i luz ale jak nie da i stwierdzi że nie potrzebujemy to nie będę iść płacić bez potrzeby :)

no i tak beta z krwi nie ma znaczenia godzina :)
 
reklama
Do góry