reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ewe - moj dawid identyko sie zachowuje jak twoja corcia...tez sie wygina. Cofa mu sie jedzenie do buzi nawet po dlugim czasie i czesto kicha kaszle i ogolnie ma odruch wymiotny ale czesto nie wymiotuje tylko tak jakby chcial

Ja dzis wybylam z domu na spotkanie z kolezankami na 2h. O dziwo mezus nie wydzwanial co chwila. Tylko ze od mojego powrotu dawid wali co chwila kupy. Ciagle puszcza baki i ciagle jakis kleks jest. Boje sie ze sie odparzy i ciagle zmieniam pieluchy przez co maly sie irutuje i awantura gotowa. Pytam co mu dali - mleko i wode bo sie dopominal. I 3krople bobotic bo kazalam. Maly dzis od rana ze 200ml przez dzien tej wody wypil. Moze od tego miec cos na ksztalt rozwolnienia? <br />Jezu jeszcze niedawno kup nie robil, teraz wali na potege...i wez tu zrozum i ogarnij[emoji45] jak nic za stara jestem na takie atrakcje. Stresa mam zeby wszystko z nim bylo ok. Teraz zasnal ale wciaz puszcza w pieluche. Nie spraqdzam bo nie moge go co chwila tarmosic. Maz wyniosl sie do pokoju drugiego "bo chce sie wyspac choc 1noc" kurde a kiedy ja sie wyspie? Hmm wymysle mu jakas kare no co to ma byc za dezercja[emoji34]
 
reklama
Kitki przewijanie a szczegolnie po jedzeniu jeszcze poteguje te objawy :( ja jak tylko siku albo kleks czekam co najmniej godzine. Smaruje grubo kremem i nue ma idparzen. Jak kupa to od razu na przewijak i mimo ze podniesiony to i tak jej sie wraca.
U nas noc tez ciexka. Po mleczku o 24 wrocilo sie jej i meczylo. A o 3 megaaa kupa i dziecko znowu umeczone. Nie mowiac o nas. Ehhh trzeba przetrwac.
 
Ewe zdrówka dla córci :-*
Moja też ulewa niestety :-( ma już od dawna w łóżeczku skos i w wózku żeby główka była wyżej, odbijam po i pomiędzy karmieniami, w dzień karmie też tak żeby główkę miała wysoko, jest lepiej niż było ale i tak ulewa. Przybiera ładnie więc nie martwię się o to aż tak.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitki to na pewno od wody. Zobacz, ze jak maluchy ząbkują to produkują dużo śliny. Łykają jej dużo i mają rozwolnienie. Mój Antek tez pije max 30 ml wody. Cały czas wyje jakby był glodny ale ma teraz okres skoku rozwojowego więc to na pewno od tego bo je i przybiera normalnie.
 
Mamusie czy jesli jestem chora to jest szansa ze nie zaraze Coreczki? Zdaje sie ze mam angine, rozklada mnie z godziny na godzine a odizolowac sie nie da, jestesmy same. Jest szansa ze kp uchroni? Miala ktras z Was taka sytuacje? :(
 
reklama
Ania, jest szansa że się nie zarazi, ale mysle ze najlepiej będzie jak założysz maseczkę. Chociaż z drugiej strony - na anginę nie chorują niemowlęta. Pamiętaj, ze karmi się określonego poziomu gorączki. Chyba nie można powyżej 38 stopni. Dużo zdrowia życzę i szybkiego powrotu do zdrowia. Aha. Na pewno nie powinnaś rezygnować z kp przy chorobie, bo organizm tworzy przeciwciała, które przekazuje dziecku.
 
Do góry