reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dominika gratulacje!!!

Mój noworodek słodko śpi za to starsza postanowiła rozpocząć dziś dzień przed 5 :eek:

Beata jak minął pierwszy dzień bez męża?

Drobi u mnie dzień nie najgorszy, ale starsza była w dobrym humorze a mały sporo spał więc całkiem całkiem :)
 
Dominika gratulacje :)

Marciosz Moja koleżanka też dziś w nocy urodziła chłopca a miała termin na dzień po mnie :)

Zbieram się powoli na posiedzenie w przychodni :/ ciekawa jestem informacji o synku ale czekanie na swoją kolej to już mnie tak nie interesuje a muszę iść na 11 bo może uda mi się dostać na ktg do położnej, a wizyta dopiero na 12.30 ale pewnie z godzinę opóźnienia :/
 
reklama
Dominika gratulację:), a już myślałam że nie będzie zadnej mamusi z 12.04 a tu proszę:)
image.png
 
Do góry