reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

1460470187267.jpg
 

Załączniki

  • 1460470187267.jpg
    1460470187267.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 505
reklama
Dzoana super się m zachował :-D
Aniu piękni są :-)
Była u nas położna i mówiła że mogę dać i espumissan i sab simplex sama polecala ten sab że wielu maleństwa pomaga oby i u nas będe go mieć wieczorem. Pogoda jest straszna u nas, szkoda bo starsza musiała by się wybierać bo energia ja rozpiera ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzoana masz naprawde kochanego męża!

Ja przy Julii dawalam espumisan juz jak miala trzy tygodnie, pediatra nam tak zapisał. Tylko ze wtedy żadne leki z tych dostępnych bez recepty nam nie pomagala :/
Ania a ten delicol to chyba na nietolerancje laktozy jest?
 
No tak, mogłoby się wydawać, że największym przeżyciem jest sam poród, ból, dochodzenie do siebie, ciągnięcie szwów itd., a tak naprawdę nikt nie ma pojęcia, co się dzieje w środku i jakie myśli nawiedzają świeżo upieczone mamy.
Dżoana, całe szczęście, że mąż Cię znalazł w tym stanie i zareagował, takie rzeczy sobie wkręcać, rany, ależ musiało Ci być przykro :( Dla córci jesteście całym światem, oboje, bezwarunkowo :)

Marciosz jak skurcze? Pojawiły się w ciągu dnia, czy na razie cisza i spokój?
 
Dżoana męża masz super!

Aniu twoje chłopaki są do schrupania, takie przystojniaki :)

To która dziś rodzi? 12.04 to ładna data :)

U nas była położna, żółtaczka schodzi - nóżki już zupełnie blade, pępuszek zagojony, waga 3850 g i powoli zauważam że niektóre ciuszki za małe się robią :)
 
Hey mamuśki!
U mnie dziś lepiej, ktg ok. Nie ma powodu do niepokoju
Espumisam i sab simplex to jest dokładnie to samo. Tylko espumisam jest mniej skoncentrowany i trzeba dać kilka kropel więcej. Nie pamiętam juz ile, muszę podpytać szwagierke, bo ona mi o tym opowiadała.
U nas remont powoli się posuwa, wieczorem(jak sprzątane) będziemy już mogli użytkować łazienkę . Brakuje jeszcze jakiegoś silikonu czy coś ale możemy się wykąpać, hurraaa. Pochwalę się później

Ania ci twoi chłopcy to tylko całować :-)
Bluelovi napatrzec się nie mogę, świetnie dzieciaki :-)

Dzoana brawo dla męża, stanął na wysokości zadania, prawdziwy mężczyzna!

Beatko biedulko współczuję samopoczucia, nie płacz kochana. Jak nie możesz sama poradzić sobie z emocjami poproś o pomoc psychologa. Dobrze ze piszesz o takich sprawach bo to często dotyka świeżo upieczone mamy. Nie rozumiem tylko dlaczego nikt w mediach nie porusza tego tematu. Macierzyństwo to ogromna odpowiedzialność i nie można przygotować się do roli mamy w jeden dzień. Ciekawa jestem czy na szkole rodzenia poruszają temat baby blues czy depresji?
Beatko jak ci źle pisz, my wesprzemy i jak dziewczyny piszą może warto byłoby się wyrwać na chwilę w domu :-)
 
Tak, sab simplex i espumisan maja w składzie symetykon, tylko w sab jest większa dawka ale te leki to to samo.

aniabuu pochwal sie koniecznie zdjęciami łazienki :)
 
reklama
Ania ale masz fajne tygryski:)

Bluelovi super dzieciaczki, a chłopaki jak ładnie śpią razem :p

Beata tulę Cie mocno :* ja też mam wątpliwości czy sobie poradzę jak zostanę sama. Cały czas boję się że nie będę umiała małego uspokoić ale wydaje mi się że normalne są takie obawy przy pierwszym dziecku. Synek Cię kocha a Ty go i szybko się ułoży. Porozmawiaj troszkę z mężem bo dobrze się czasem wygadać

Dżoana dobrze że Twój mąż zareagował. Pomoc bliskich jest ważna na początku.

Co do pępuszka i kolek to podczytuje i próbuje zapamiętać bo za moment i mi się to przyda.
 
Do góry