reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

V__5B4E.jpg
 

Załączniki

  • V__5B4E.jpg
    V__5B4E.jpg
    144,5 KB · Wyświetleń: 178
reklama
Wiecie co przypadkiem sciagnelam najnowsza aplikacje bb na tel i masakra. Odnalesc sie nie umiem. Odinstalowalam i chcialam wrocic do poprzedniej ale sie nie da
 
Schauma wiem mi też ciężko jak mała tak się męczy minie za jakiś czas oby jak najszybciej u nas dziś spokojniej po espumissanie, chyba coś tam pomogło, a ty podałaś ten sab i pomogło dziś będę go mieć wieczorem i podam mam nadzieję, że pomoże malutkiej u nas też tak 4 noce z rzędu było w dzień jest w sumie ok, a z nockami jak napisałaś będą takie, że w ogóle nie pośpimy a będą troszkę lepsze, fajnie, że masz chustę :-D
Milka no moja rośnie jak na drożdżach ;-)
Kasiunia piękna i jakie ma włoski :-D
Marciosz a może coś się zaczyna dziać :-D
Bluelovi ładnie przybrał :-D
Kasia kciuki za cc
Beata dobrze, że napisałaś jak się czujesz, musisz się wygadać żeby było ci lżej, wszystko robisz dobrze, nie masz czym się denerwować ale jak czujesz, że potrzebujesz pomocy i z tego co napisałaś to myślę, że psycholog by ci pomógł, pomyśl o tym.
Antus to normalne nie martw sie, psikaj i wycieraj
Bluelovi piękne dzieciaczki :-D
 
Beatka dobrze ze potrafisz mowic ze masz problem, to wazne. A czy rozmawialas z mezem o tej depresji? Ja jak wrocilam wczoraj ze szpitala to zamknelam sie w pokoju i zaczelam ryczec. Na szczescie przyszedl moj maz i powiedzialam mu, ze oni w tym szpitalu zniszczyli mi psychike,ze tak pragnelam dziecka a teraz nie czuje wiezi z mala. Ze moje dziecko placze, a mnie to nie rusza. Ze widze jak ona reaguje na niego i jego dotyk, a jak na mnie nie reaguje. Na szczescie mam cudownego meza, ktory mnie wysluchal, dal sie wyplakac i pomogl nawiazac wiez z mala przez polozenie malej na moich nagich piersiach, polozyl sie razem z nami i tak spalismy w trojke przez poltorej godziny. Od tego momentu wszystko sie zmienilo. Mala jest moim oczkiem w glowie;-) ;) wiec beatko porozmawiaj z kims bo to duzo daje;-) ;)
 
reklama
Martita tak, a zwłaszcza Wojtek, przeciaga się i pręży czasami poplakuje przez sen. Ja kupiłam delicol bo sab simplex jest po skończonym miesiącu dopiero. Położna narazie nie kazała podawać.
Bluelovi ale slodziaki ;)


Napisane na LT30p w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry