reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny jak piszecie o takich strasznych porodach to aż mi skóra cierpnie :( dobrze ze wcześniej nie słyszałam takich historii bo bym była przerażona.

Ivet gratulacje, super ze jesteście już w domu :))

Martita gratulacje wagi Małej, pięknie rośnie.

Aniabuu trzymam kciuki! To już ostatnia prosta i niedługo będą spacerki z wózkiem :*

U nas w sumie bez większych zmian - nadal chodze po scianach z niewyspania ;). W tym tygodniu mamy zrobić usg mózgu kontrolne bo tak nam zalecono w szpitalu. Trochę się oczywiście stresuje.

Dostałam 4 kartony ubranek dla małej od dwóch kuzynem i przyjaciółki :) tyle tego jest ze nie wiem gdzie to trzymać :))
 
Kasiunia super ze Laura juz z Toba ;) ivete dla Ciebie rownież gratulacje. U nas pępek niby odpadł ale został mały strupek jeszcze, jutro bedzie położna to obejrzy. Aniabuuu trzymam za was kciuki :*. Klaudyna łącze sie w bólu nieprzespanych nocy, mały coraz bardziej marudzi także w dzień :/
 
Kitki ale z Ciebie aparatka ;) ale przynamniej umiesz zawalczyć o swoje :) ja bym poczekała jeszcze tydzien z cc bo to nigdy nic nie wiadomo. Fenika niestety na początku nieprzespane noce nas nie omijają ale wkrótce maluszki sie wyregulują i bedzie lepiej ;) trzeba przeczekać i jakos przeżyć z dnia na dzień ;) ile twoja malutka ma juz tygodni? Trzymam kciuki za usg ale zakładam ze to formalność :)
 
Bluelovi, straszna historia :/ brr
Kasia P-P ja ogólnie jestem za naturalnymi porodami, cc to jednak operacja i dobrze, żeby była zasadna. Ale przegięcie w drugą stronę nie jest niczym dobrym(chociażby ta dziewczyna, o której wspomniała Alunia. Oby wszystko się zakończyło na popękaniu i szwach, a nie dalszych komplikacjach, nietrzymaniu moczu itd.)
Fenika, to niezłą wyprawkę dostałaś :)
Martita, super, że z córcią wszystko dobrze i ładnie przybiera na wadze. Octenisept nie jest zły, spirytus na pewno jest silniejszym środkiem, ale też bardziej wysuszającym. Tu któraś pisała, że używała wacików ze spirytusem i ładnie się pępek zagoił.
Schauma, u mnie końcówka się chyba przeciągnie do końca kwietnia :/ bo lekarz mówił, że Małemu się raczej nie spieszy, a szyjka długa, zamknięta... Ale torbę mam spakowaną :) Brakuje tylko jakichś przekąsek dla mnie ;)
Czuję się nieźle, dziękuję :) jestem mniej spuchnięta niż dwa tygodnie temu :) Wiosna pozwoliła na chodzenie w lepszym obuwiu i stopkach, które nic mi nie uciskają więc ulga duża :)
Martita, a może i do mojego terminu masz jakieś przeczucia? Z pomiarów termin wychodzi na 25.04. ale że miałam monitoring cyklu, wiem, kiedy Młody został poczęty, to mogę powiedzieć, że termin wychodziłby raczej na 29.04. różnica niby nie duża, ale... ;)
 
Trix ja szczepilam i będę na wszystko w sumie :-)
Alunia będzie dobrze wszystko :-*
Martita nie piłam co do diety to ciężko mi stwierdzić bo od początku jem prawie wszystko, uważam na te zakazane rzeczy czy wzdymajace, więc nie wiem co by mogło szkodzić teraz tak nagle a jem to samo w sumie :-(
Klaczek to nie to myślę to kołki lub problemy z kupka widać po reszcie zachowań małej tak myślę
Drobi no właśnie ;-) dziękuje:-)
Aniabuu nie martw się lekarze wiedzą co robią :-*
Ivete gratulacje
Martita ładnie przybrała :-) co do pepusia to oby się zagoil :-*

Moja malutka w piątek miała 3720g :-D rośnie jak szalona :-D dobrze bo ulewa i się martilam że nie będzie przybierać ale jest wszystko dobrze :-)
M dziś pójdzie do apteki i zapyta się o coś na kolki czy jest i zobaczymy czy pomoże, może mała po prostu tak ma i teściowa położna mi powiedziała że między 4 a 6 tyg dojrzewa układ i dzieci często wtedy mają takie problemy jak moja malutka czasami to trwa dłużej aż wszystko się dobrze rozwinie i że jak robi kupki i w odpowiednim kolorze i w dzień jest normalnie to że nie mam się martwić i że to minie z czasem
Schauma podobno to minie musimy dać radę
 
Marita to ja też poproszę o wywrozenie jakiegoś terminu. Ja juz mam dość niby jeszcze dwa tygodnie a ja się czuje jak wieloryb. Jestem popuchnieta kiepsko śpię i mega mega zgaga czyli niczym się nie różnie od tych co chodzą jeszcze nierozpakowane..
Gratuluję nowym mamusiom
Trix ja będę szczepić
 
reklama
Do góry