reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Alunia zaraz skończą robić wszystkie badania i będziesz miała już na stałe malutką przy sobie.

Ania cudne te Twoje chłopaczki. Ja również podziwiam Cię jak ogarniasz 2 noworodki i córeczkę do tego.

Kasiunia dobrze że trafiłaś na rozsądnych lekarzy (tak jak było to w moim przypadku) i zrobili Ci szybko CC.

Kitki ja również poczekałabym jeszcze cierpliwie ten jeden tydzień, bo zawsze to bezpieczniej i pewniej dla malucha.

My szczepimy na wszystko Damianka, tymbardziej że wszystko ma darmowe ze względu na wcześniactwo.
 
reklama
Antus karmie mm bo maly nie chcial chwycić piersi, bardzo się denerwował, płakał. pozycję mieliśmy dobrą, tak jak nas w szpitalu nauczyli, ale mi się wydaje ze to wina moich sutkow, czytalam o wkleslych i zgadzaloby się. nakladki nic nie pomagaly. i tak właśnie mały jest na butli + odciągane moje.

kasiunia gratuluję!! :)

dżoana Jezu, wspolczuje takiego porodu :( nie wiem czemu az tak Cię wymeczyli, powinni wcześniej podjąć decyzję o cesarce :(

bluelovi ale pięknie, ze Maksiu przesypia Ci 4h naraz :) kiedy Teoś mi tak zafunduje tyle godzin naraz :D

ania dobry pomysł z tymi butelkami. ja mam 3 i na noc starczaja, ale nad ranem muszę wyparzac choć jedną.
zdjęcie świetne, jakie kochane chłopaki!!! :D

trix ja nie szczepilam.
 
Dzoana współczuję ciężkiego porodu ale teraz już masz to za sobą, najważniejsze że z dzidzią wszystko dobrze:) Kasiunia też gratulację dla mamusi:) Dziewczyny a czy miałyście kolkę pęcherzową, bo mnie teraz złapała i jest masakra, tak mnie kłuje nisko. Podobno to jest od za nieskiego ciężaru właściwego w moczu, ale niestety moja lekarka nic mi nie dała na to... Eh a to naprawdę przy każdym ruchu boli okropnie...
 
Ja Nikosia szczepilam ale teraz chce zrezygnować z tych w szpitalu i tak się zastanawiam jak u mnie zareagują
Mam przygotowane swoje oświadczenie.
Kazali Wam podpisywać to sanepidowskie?
 
Aniabau ,na.kom nie widzę, w którym tygodniu jesteś? Ile.córeczka ma teraz wagi?
Napewni lekarze podjęli najlepszą decyzję dla malutkiej i dla Ciebie
 
reklama
Moja przyjaciółka miała taką sytuację, ze gin powiedział jej, ze.jej synek nie rośnie, ze jest malutki i podejrzewa dystrofie ciąży. Oczywiście można się domyślać,jak zareagowała.
Też zrobili jej cc, synek.był zdrowy, mniejszy owszem, bo ważył 2500 ,przy wypisie 2300 ale poza tym było wszystko dobrze. U Ciebie też pewnie tak będzie, staraj się nie zamartwiac, poza tym usg często robi błędy w pomiarach pod.koniec.ciąży.
 
Do góry