reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita i jak tam sie sprawy maja? Tulisz juz swojego cukiereczka?☺

Aluniawdz jest pelnia bo ja mam to samo, nie spalam w nocy. Patrze za okno a tam łysy swieci jak głupi i mysle sobie no to pozamiatane, nocka z glowy. Moja mała tez sie wierciła ze hej!

Kitki ja tez zawsze rano po spaniu na prawym boku wsluchuje sie czy młoda sie rusza i wiecie co, wydaje mi sie ze to chyba jest jakas sciema z tym spaniem na lewym boku, bo ja prawie cala ciaze spie na prawym, bo inaczej bym nie zasnela i malej nic nie jest. Moja mama i ciocia mowily ze kiedys kazdy spal jak mu sie podobalo, nikt nie wiedzial o tych zylach i dzieci tez byly zdrowe.
 
reklama
Kitki u mnie to samo. Właśnie skończyłam spanko bo mały ma poranną gimnastykę. Coś niesamowitego brzuch mi lata jakby miał zaraz wyrwać stamtąd. Dla mnie nie ma pozycji do spania na plecach to się duszę a przez to ze mały ułożony poprzecznie to na boku jak się położę to on szału dostaje. Trzymam kciuki za kolejną mamusie
 
reklama
Do góry