reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
nie, w odbycie nie czuję, raczej w punkcie centralnym między spojeniem a dołem ;) ale najdziwniejsze , że w ogóle nie boli jak stoje czy chodzę po płaskim. No nic...jakoś się muszę wyluzować
 
Ja mam różne bole: Klucie w szyjce, bol w posladku, bol kolkowy z boku brzucha, ciagniecie na dole, ale żaden nie jest jakos bardzo silny. Jutro bedw u ginki to ja zapytam.

Farby kupione, obeszlo sie bez awantury ;)

Kitki no co Ty, ja na malowanie wyprowadzam sie z mieszkania, nie chce w smrodzie siedziec. Mamy faceta co nam pomaluje, ja nic nie tykam ;)
 
marzenka ja pracuję :) w tym tygodniu popołudniowa zmiana, wolne mam piątki i soboty. także nie jesteś sama, don't worry ;) do kiedy pracujesz? ja prawdopodobnie do polowy lutego, jeszcze mi nie powiedzieli na 100%.
ale super ze strony koleżanki! i fajny pomysł z tą listą, ja też juz mam 80% rzeczy i zwariowalabym gdybym dostała znów te same :D pomysł z listą wykorzystam bo dla mnie kumpele też szykują baby shower :)

marciosz ja nie mam takich boli, przykro mi ale nie pomogę.. :(
 
Kitki ja tez mam dzisiaj dziwne kłucia i moje chłopaki całymi dniami sie wiercą nawet w nocy, a czytam ze powinny mniej bo maja coraz mniej miejsca. Chociaz w czytaj byłam na wizycie i nie mam ci schizowac.
Marciosz tez miałam taki bol juz. Juz chyba zreszta wszystkie bóle miałam :/
Noo Martita widzisz jak ładnie :p
 
TMilka ja planuje pracować do końca ;)potem chce być miesiąc w domu i oddać troszkę pracy...koleżanka mnie namawia zeby sprzedać cześć pracy ...ni ale jak to sprzedać?kurde ja myśle zeby za darmo oddać i postąpić z własnym sumieniem tak uczciwie jak sie tylko da ...chciałabym nie pracować juz ..ale muszę niestety:(męża nie chce do drugiej pracy wysłać bo on po wylewie jest..a zreszta on jest tak kochany dla dzieci i dużo mi pomaga ze nie oczekuje więcej od niego ..wole pracować i pomoc mu tym samym utrzymać rodzine..:)on sie biedak martwi ale ja nie robię nic ponad siły...pracuje max 5h dziennie ...tyle ze fizycznie ..ale tłumacze sobie ze to schylanie,chodzenie i kicanie to tak jakbym na gym chodziła :)teraz tez jestem w pracy i mam czas forum śledzić :)
 
Marzenka, Majka zazdroszczę Wam baby shower. super macie koleżanki ze Wam coś takiego organizują. Ale w pracy uważajcie bardzo, szczególnie na stres... Relaksik obowiązkowo po pracy :)

Mnie często boli jeden posladek. Nawet jak staram się zasnąć to go czuje. Ale to zależy od dnia. Poza tym często jak coś zjem to mam uczucie ze mi skóre na brzuchu rozerwie taka mam napięta. .. Ale tak jak Kitki mówi, jeszcze tylko 3 miesiące :)

Moja szkoła rodzenia rusza za miesiąc dopiero i teraz żałuję że tak późno się zapisałam...
 
reklama
Uf to mi zostalo 2 z kawalkiem oby przetrwac ,wiecie co zaczelam sie normalnie nudzic w ciazy nie nazekam na brak obowiazku lecz na to ze w tej ciazy chodze chyba od zawsze ? Macie juz takie wrazenie ?? Zostalo mi 10 tygodni do terminu a ja juz swiruje i na tylku usiedziec nie moge wszystko przygotowane i to chyba dlatego :errr:

Marzenko a jak w poprzednich ciazach pracowalas w tej samej pracy i tez tak dlugo ??
 
Do góry