reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi - dobrze ze to nie wody plodowe i na strachu sie skonczylo. Ladna waga :) moja tez zawsze miala nozki wieksze niz brzuszek. Moze synek bedzie wysoki poprostu
 
reklama
Bluelovie..ja tez mam rozwodnione upławy..czasem mokre uczucie ..sprawdzam czy to nie krew lub wody płodowe ...a co lekarz powiedział na te upławy?
 
Alexia - bierz ten aspargin mowie ci. Puls troszke tez spadnie.
Ja mam wypadanie zastawki mitralnej tzw zespol barlova. Buzo kobiet to ma. Cisnienie w normie ale puls to miewalam po 120. Troche brakam betabloker. Ale od roku juz wspomagam sie tylko adparginem i daje rade. Jak mocno kolacze to biore poprostu 2tabl naraz i git
 
Bluelovie nie przejmuj sie wymiarami ..twoje dzieci rodzą sie duże..moze nóżki będzie malutki miał długie..zreszta te wymiary w komp ustawiane sa statystycznie wiec nie ma sie czym martwić :)
 
Polianna moj mały najwiecej gmera mi koło ci....:)najwiecej tam na dole sie rusza teraz u nas 29tydz i czasem juz wysoko go czuje i po bokach :)
 
Bluelovi ufff, czyli wszystko w porządku :) waga naprawdę już porzadna. Ja mam bardzo dużo wydzielny z pochwy i często mam wrazenie, ze chyba mnie zaleje ;)

Polianna ja czuje ruchy az do piersi jak usiade, raczej na gorze i to by się zgadzalo bo na ostatnim usg Kaja lezala już glowka do dolu.
 
Mam nadzieje ze te rozbieznosci sie wyrownaja ,prxyjmowala mnie lekarka na uplawy mowi ze w ciazy moga takie byc no i wszystko opisac na wizycie u mojej gin . leksrka wlaczyla usg i mowi ,,wie pani ze to syn,, ja mowie ze wiem a ona ,,ladnie nam sie tu ustawil :) glowa zwisa w dol ,;) kurde tak sie martwilam musze chyba kupic takie paski czy to wody czy uplawy .
 
Bluelovi dobrze, że już jesteś w domu i ze to tylko upławy.
Kitki lekarz mi zabronił cokolwiek brać bez jego wiedzy. Od początku ciąży jak chciałam np brać nospe to powiedział ze absolutnie nie. Wtedy coś mi przepisał jeśli będą jakieś bóle ale stanowczo zabronił np nospy. Teraz też się boje cokolwiek brać ale w poniedziałek mam wizyte u internisty z polecenia mojego gina i z nim pogadam czy mogę to brac.
 
Cześć mamuśki :)
Wszystkiego dobrego w nowym roku dużo zdrówka i sił wam życzę :)
Po długim czasie znów do was zawitałam.
Dziś zaczeliśmy 26 tydzień. I będzie prawdopodobnie parka :D Malwinka i nie wiemy dla chłopca jakie imię wybrać.
U nas od wczoraj biało zimowo mieliśmy wczoraj kolęde na szczęście szybko poszło rozmawialiśmy głównie o zdrowiu bo mama po operacji tarczycy oczywiście o ciąży, przynajmniej teraz się nie pytał ile zarabiamy itp. jak w tamtym roku - masakra.

No i w końcu mamy wózek długo szukałam i z kilka dni spędziłam na przeczytaniu opinii ale w końcu jest. Zdecydowaliśmy się jednak na Tako Jumper Duo. Główny wydatek z głowy. Udało się kupić używany 3w1 ale jest zadbany i w dobrym stanie, jest dość szeroki ok.92 cm ale coś za coś. Musze tylko domówić budki do fotelików samochodowych bo brakuje i zastanawiam się nad moskitierami przed owadami - w sumie nie wiem czy się przydadzą a z 70 zł trzeba było by wydać dodatkowo.

Dziś chce się wybrać na pierwsze spotkanie do szkoły rodzenia, mam nadzieję że pogoda wieczorem będzie w miarę i jakoś dojadę.

A możecie polecić jakąś stronę albo link z spodniami ciążowymi. Zupełnie nie wiem jakie wybrać czy jeansowe czy bryczesy, bez przymierzania to zawsze problem. A u nas nie ma żadnego sklepu z odzieżą ciążową, w H&M też nie ma.
 
reklama
Do góry