reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Ja dzisiaj tylko męża gonie po sklepach sama leze. Właśnie dmuchamy z synem balony a on nawet pisakami je ozdabia, znowu u nas będzie "pięknie" hehe
 
no wasze sny są bardzo ciekawe :) nie wiem skąd się takie pomysły w głowie biorą, czasem też mam głupie sny i jak obudzę się w nocy to już nie mogę zasnąć.
 
Uplulam ze smiechu pół komputera haha dziewczyny poprawilyscie mi humor tymi opowieściami :-D ja też mam dziwne i głupie sny ale Wy wygralyscie :-) co do mojego pytania to ja sie zastanawiam nad Ziajka i sama nie wiem czy dobre beda czy raczej jakies Oilatum.choc jego cena mnie skutecznie odstrasza.
 
Mada - gratuluje corci ☺
Bluelovi - moze ja cie ze soba na te glukoze zabiore co? ;) dla mnie to gehenna to wypic. Blee ochydztwo. Pilam raz z cytryna a raz bez i jak dla mnie jedno i drugie okropne

Sny macie zarabiste :D bluelovi to na bank glodna chodzi a milka pewnie marzy o malym gryzoniu w swoim nowym domku ;) :D

Ja juz po wizycie przyjaciolki. Teraz reszte dnia sie obijam. Jutro corce obiecalam lyzwy wiec sie nie wymigam bo z nudow wlasnie plywa zabka po podlodze :rolleyes:
 
Jednak sie zmierzylam i chyba rekord jest bo mam 103 cm :szok:
Ja w pierwszej ciazy smarowalam sie Mustella i Elancylem na zmiane i dwa tygodnie przed porodem wyszly na brzuchu:hmm: ale ponizej pempka wiec nie widac za bardzo. Teraz smaruje sie Palmersem a na poczatku oliwka z Rosmanna i jestem zadowolona.
Bluelovi co do plastyki brzucha napisz prosze czy bardzo boki ile sie dochodzi do siebie i jaki to koszt mniej wiecej.
 
reklama
Ja sie sklamiam ku babydream z rossmana ze wzgledu na skład, ewentualnie hipp ale tylko niektore kosmetyki( tez ze wzgledu na sklad). No chyba ze skora malej bedzie wymagala jakis innych to sie dostosuje.

Co do snow w ciazy to tez miewam tak dziwaczne, ze jak sie budzę to stwierdzam ze prawie jak narkotyczne

Na rozstepy smaruję palmersem i dostalam w prezencie oliwke z mustelli. Narazie rozstępów nie mam ale czuje ze skora mi sie ostatnio naciaga. Myslecze wcześniej czy później wyjda, bo mam juz z okresu dojrzewania
 
Ostatnia edycja:
Do góry