reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Mada gratuluję córeczki. Czyli będziesz miała parkę :-) :)

Milka, bluelovi, ja również często mam dziwaczne sny, ale Wasze są nie do przebicia. Nie da się nie uśmiechnąć czytając Wasze posty :-D
 
reklama
Kitki no mi naprawde to smakowalo wstyd sie przyznac ale jak wrocilam to zjadlam kanapki i odrazu czekolade cala mam nadzieje ze to zaden objaw cukrzycy ;0

Tak ten sen wygral ;0

Martita a daj linka do tego wozka na ktory sie zdecydowaliscie bo pamietam ze sie wachalas miedzy xcite a puls??

Mada gratuluje ;)))))
 
bluelovi to Ty tez masz takie głupie sny?? :D dobrze wiedzieć, ze to normalne bo się juz zastanawiałam, co noc lepsza historia w głowie :szok:

Mada gratuluję córeczki! :)

kitki heheheh, to sobie córcia umie znaleźć zajęcie :D

o, widzę, ze więcej nas ma ciekawe sny :D piszcie o swoich tez, zrobimy ranking, który dzikszy :D

ja tez zmierzylam brzuszek i słuchajcie!!!! dogonilam was!!! mam 92 cm!!! :D normalnie tak się cieszę, ze nie wiem bo od czasu jak ta koleżanka nagadala mi o za malych brzuszkach ciążowych to gdzieś mi to tam tkwilo w głowie, a ru bęc! jestem juz z wami :D
 
No milka nie jestes sama :)) no widzisz i co ty sie martwisz brxuszek jak ta lalala ;)

No jak mada przyniosla potwierdzenie kobietki to trzeba dopisac i bd 21 dziewczynek i 22 chlopcow ;))
 
Ja bym do smarowania polecala naturalne olejki, duzo dobrego sie naczytalam no I zadnej chemii. Ja uzywalam olejek ze slodkich migdalow I rozstepy nie wyszly ale ja to nawet 10 kg nie przytylam. Bardzo dobrze natluszczajace jest tez Maslo shea ale jakos nie moge znalezc.
Mada super!
Sny macie dzik !
 
A propos kremow do twarzy przeciwzmarszczkowych( ale to juz po ciazy) jedyny efekt przeciwzmarszczkowy przy dlugoterminowym stosowaniu maja kremy z retinolem. No I oczywiscie peelingi daja efekty, no I podstawa to krem z wysokim filtrem
 
Zaczynam sie martwic , ze mam tylko 73 cm. Jestem na basenie tzn. Maz plywa a ja sobie siedze i czytam ksiazke popijajac goraca czekolade i jedzac loda. Potem jedziemy po zakupy a potem po pizze .... mniam ... juz mi slinka cieknie
 
hahaha mistrzowskie miałyście sny :D Ja odkąd jestem w ciąży mam barzo realistyczne sny, ale niestety wcale nie śmieszne, a przerażające, np. dzisiaj śniły mi się tonące noworodki, masakra :/

Mada gratuluję córeczki :) a jeśli chodzi o cukrzycę to dasz radę, odpowiednia dieta i kontrola i będzie dobrze!

Znalazłam dzisiaj w sklepie wino bezalkoholowe, wzięłam na jutro, a co, też mi się coś należy :p Ciekawe jaki to to ma smak
 
reklama
Do góry