reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

andav no ja właśnie odpoczywam dużo jak starszy jest w przedszkolu, tyle co obiad zrobić i mieszkanie ogarnąć ale to tak na spokojnie, w tygodniu to jak 1 dzień posprzątam to mam czysto, gorzej z utrzymaniem porządku przez weekend kiedy i mąż i syn są cały dzień w domu :-D Damian wraca z przedszkola o 14:30 no i jak jest w domu to wiadomo że trzeba się nim zająć ale on już jest dość duży, a bawię się często z nim leżąc na łóżku i popołudnia szybko mijają a wieczorem już mąż wraca ok 19
 
reklama
Czesc mamusie :-)wczoraj wynioslam ostatnie kartony z wynajmowanego mieszkania i oddalam klucze ufff teraz jeszcze tylko upchnąć to wszystko w ciasnym ale własnym hihi hi wyzwanie .... Mimo ze nosilam niby tylko lekkie to brzuch rozbolał tak bardzo ze lezalam do wieczora wspomagając sie nospa :no: Dzis juz lepiej ale leżę i dzieki temu mam możliwość troszku nadrobić zaległości czytaniu was
Ja dzis zaczynam 23 tydz. i moje szczęście odzywa sie codziennie bardzo intensywnie i raczej regularnie ...10, 12, 14, a wieczorami jak leżę to juz maly maraton chyba wda się w tatusia on tez chwili nie usiedzi hi hi
Co do wagi u mnie 1,5 kg ale ja z mala nadwaga zaczalam wiec zjadamy :-D
Zakupy na razie mnie przerażają ... Tyle tego jest .... A jeszcze urządzenie pokoiku dla maleństwa tez przede mną .... Chyba zacznę grać w lotto :szok:
Chyba zaczelam okres ze wszystko mnie przeraża placzliwosc mega na wszystko ... Co robicie na obiadek bo nawet to zaczelo mnie przerastać nie mam zachcianek i na nic specjalnie ochoty i to dobija dodatkowo ... Niech żyją hormony !!!!
 
sweetka u mnie 18+4, czyli 19tc. a kilogramów to niecałe 2 na plusie :-)
ja dzis jak zwykle nie spałam z pół nocy, masakra jakas:baffled:
 
sweetka u mnie jutro zaczyna się 22 tydzień, na plusie mam prawie 8 kg a zaczynałam z bmi w górnej granicy, więc będzie ostre odchudzanie po porodzie, niestety to wina miłości do słodyczy :(
U mnie dziś też pomidorówka z makaronem i zapiekanka ziemniaczano-jajeczna :)
 
U mnie 6 kg na plusie, ale startowalam z dość niska waga wiec moze tragedii nie będzie ;-) dzis zaczynam 23 tydzien
 
Ostatnia edycja:
witajcie:-)

Ja właśnie poleguje bo mnie boli tam na dole, jakby szyjka kłuje i brzuch trochę boli:baffled: nie wiem od czego, wzielam magnes i nie panikuje bo w pn widziałam dzidzka i było ok, szyjka tez była ok. Rano zaliczyłam już Pepco. od dziś miał być furby boom po 99zl wiec pojechałam, corka ma co prawda ale placilismy poad 200zl wiec stwierdziłam ze pojade i może kupie, na jakiś prezent większy sie przyda. Poza tym podobala mi sie taka elegancka spodniczka dla corki, sztywna, z kokarda, taka odświętna, cena super bo 30zł. I tak: furby okazal sie wersja francuska a nie polska dlatego tak tanio a spodniczka beznadziejna, taka szmatka a na zdjęciu tak pięknie wyglądała:baffled: za to były laki z equestria rock i kupilam corce taka z akcesoriami bo uwielbia sie bawic nimi, ogolnie lubi kucyki pony ma wszystkie możliwe, chyba z 17szt, do tego zamki itd., a lalki ma dwie i wiem ze chciała kolejna także na mikołaja jak znalazł:-)
 
reklama
Do góry