reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Mnie też męczą bóle w pośladku, chociaż teraz jest lepiej, mój gin mówi, że na bank mam skrzywiony kręgosłup i to rwa kulszowa od tego.
 
reklama
Tak się dzis nachodzilismy ze nogi mi odpadają, a jak wróciliśmy to taka glodna bylam ze pól lodówki pochlonelam :-)

Mnie nie bola biodra i pośladki, w tamtej ciąży tez nie miałam takich dolegliwości, może tym razem sie tez uda. Za to od kilku dni bardzo swędzą mnie piersi, obawiam sie czy nie zrobia sie rozstępy :-(

Dzisiaj mąż pierwszy raz czul jak Dzidziol sie rusza, suuuper :tak:
 
Tak się dzis nachodzilismy ze nogi mi odpadają, .....

Dzisiaj mąż pierwszy raz czul jak Dzidziol sie rusza, suuuper :tak:

zazdroszcze i jednego i drugiego. Ja niestety muszę leżeć z powodu skracającej sie szyjki :(

a po drugie nawet ja sama jeszcze ruchów nie czuje...a już bym chciała:)
 
Martita gratuluje :) moj to tak sie podjaral jak maly go pierwszy raz kopnal ze od tamtej pory jak lezymy wieczorem to ciagle reke trzyma na na brzuchu i mysli ze malego na zawolanie obudzi :))

Cisza na forum bo wszystkich swietych bylo ale cos cxuje ze zaraz znow zagrzmi :))
 
Po wczorajszych spacerkach tak jak reszcie kręgosłup odmówił posłuszeństwa :tak: boli i poleżę teraz cały dzień tak dla wyrównania wczorajszego dnia. :-D ale pogoda była taka piękna że aż szkoda było do domu wracać hihi myślałąm że bóle w kręgosłupie zaczną sie w okolicach siódmego miesiąca jak brzuszek już będzie duży a tu niespodzianka już sie zaczyna ....
ja jeszcze ruchów nie czuję ale na ostatniej wizycie u gin ( to moja pierwsza ciąża ) lekarz kazał uzbroić sie w cierpliwość i mówił że spokojnie czekać nawet do 20 - 22 tyg. ...:-( no to czekam i zazdraszczam wszystkim mamusiom które już czują ;-)
 
witajcie:-)

Dziewczynki ja tez mam takie bóle biodra, przechodzą przez pośladek i czasem promienieją az do palców u nóg, ja to mam od kilku lat, pojawiają się okresowo i znikają, byłam diagnozowana, miałam tomografy kręgosłupa i bioder i kilku ortopedów twierdzi to samo - ból od kręgosłupa, ja mam ucisk i tak boli i promieniuje. Nigdy bym nie pomysla bo byłam pewna ze to od biodra a to kręgosłup az tak promieniuje:baffled: boje się co będzie dalej bo wiadomo w ciąży nie można praktycznie zadnych lekó silniejszych a wiem jak to potrafi bolec:-(

My wczoraj tez zaliczyliśmy cmentarz, było fajnie, cieplutko, pochodziliśmy 3 godz a później poszliśmy na obiad do pizzerii bo Nadka się uparła ze chce pizze, po czym zjadła dosłownie 2 końcówki od pizzy i stwierdziła ze się najadła:baffled: ja nie przepadam za pizza ale oczywiście wciagnełam niecałe 3 kawałki a później cierpiałam do wieczora tak mi niedobrze było:confused2:

dziś na razie się obijam ale po 12 jade po córkę i jedziemy kolejny raz do dentysty, nasze chyba z 5 podejście, już na sama myśl mi niedobrze z nerwów:-( moja siostra z nami jedzie żeby w razie czego usiąść z N. na fotelu bo ja jej na kolana już nie wezme to ona tak się rzuca ze szok, boje się o brzusio. Poźniej o 16 mam wizyte i gina i tez się stresuje także proszę o kciuki:-)

Miłego dnia brzuchatki:-)
 
Witam mamusie po weekendzie. Martina ale super ze czujecie juz ;) tez nie możemy sie doczekac aż ruchy beda wyczuwalne po ręka ;)
Ja po wczorajszych spacerach tez miałam taki twardy brzuch :/
 
Kasiagaw od razu dzwon do gina jak masz możliwość, a najlepiej do niego jedź. Może to od seksu, może od czegoś innego... Lepiej sprawdzić niż pluć sobie w brodę później.

Mnie po wczorajszym chodzeniu też trochę kręgosłup bolał ale po lewej stronie w odcinku ledzwiowym. Polezalam i przeszło ;)

No a ja dzisiaj w drodze do pracy :) do 16 szybciutko zleci :) miłego dzionka kobietki :)
 
reklama
U nas też cały weekend w rozjazdach, już mnie to męczyło i z ulgą przyjęłam dziś naszą poniedziałkową rutynę :)

Klaudyna ja się specjalnie nie stresowałam, że zostawiłam młodą na noc u teściów, chociaż dziwnie się bez niej rano czułam. A mała niby trochę marudziła po przebudzeniu, bo pewnie była zdezorientowana gdzie jest, ale potem już było ok. Ale jak ją odbieraliśmy to przez 10 minut zachowywała się bardzo marudnie i tak się do nas odnosiła jakby była obrażona, że ją zostawiliśmy. Ale po chwili jej przeszło :)

Na zapalenia pęcherza w II trymestrze urosept (ziołowy) chyba można i ja też brałam urofuraginę - też jest bez recepty, ale wiadomo lepiej skontaktować się z lekarzem.

Ja mam wizytę za tydzień 10.11, mam nadzieję, że już płeć będzie na 100% potwierdzona.

Dziewczyny nie zazdroszczę dolegliwości kręgosłupowych i pochodnych, oby szybko przechodziły.
 
Do góry