reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Lunka ten ból po podróży? Obstawiałam raczej, że to od siedzenia przez dłuższy czas, czy coś takiego. Mam nadzieję, że wbrew podejrzeniom lekarza, wszystko okaże się być w porządku. W szpitalu będziesz pod stałą obserwacją i w dobrych rękach więc głowa do góry.
Trzymamy kciuki i czekamy na informacje.
 
To pędź do szpitala, pamiętaj tam będziesz miała dobrą opiekę więc postaraj się bardzo nie denerwować! Będziesz w dobrych rękach kochana... Też jestem z wami.
 
Drobi oczywiscie Antos spiewal i tanczyl najpiekniej ☺ a tak serio to wszystko poszlo gladko a troche sie stresowalam bo Antek dolaczyl do grupy, ktora jest razem od zeszlego roku i ma troche problemow z adaptacja ale bylo bardzo dobrze. Jak to wszytko odlezalam to nawet i bol glowy zniknal.
A reszta jak z glowami? Lepiej na wieczor czy apogeum?
 
reklama
Aniu - bardzo się cieszę, że pojechałaś do szpitala. Przynajmniej wiesz, że wszystko jest w porządku z maleństwem. Odpoczywaj ile tylko się da!
Lunka - pamiętaj, że w szpitalu będziesz miała kompleksową opiekę, niezbędne badania i na pewno odpoczniesz. Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze. Wszystkie tu jesteśmy z Tobą!
Agniesia, już nie mogę się doczekać, aż moja Maja zacznie chodzić do przedszkola i będę zaproszona na przedstawienie. Gratulacje dla Antosia :) Oby tylko nie zaczął śpiewać w domu od rana do wieczora, żeby mama się lepiej czuła :D
Jeżeli chodzi o piersi, to ja w pierwszym trymestrze miałam strasznie wrażliwe całe, a teraz mam bardzo wrażliwe sutki. Niedługo pojawi się siara i mleczko i być może jest to z tym związane.
Nie pamiętam, która z Was pisała o weselu z małym dzieckiem. Ja ostatnio byłam na weselu przyjaciółki, która miała wtedy 3 miesięcznego synka. Obok sali był pokoik, w którym maluszek spał. Razem z siostrą przyjaciółki umówiłyśmy się, że będziemy na zmianę zajmować się maleństwem. Przyjaciółka nie spodziewała się tego i była nam bardzo wdzięczna, a my oprócz zabawy na weselu pobawiłyśmy się z maleństwem :) Ja byłam już w ciąży, więc i tak nie miałam ochoty na szaleństwo. Wszystko można pogodzić, nawet wesele w trzecim trymestrze ciąży (na takim weselu również byłam - panna młoda zatańczyła pierwszy taniec, a później może ze 2 tańce z mężem. Najlepiej bawili się goście i chyba właśnie o to chodzi)
 
Do góry