reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniabuu u nas z sexem calkiem niezle chyba ze już spiaca jestem :-D

Marzenka ale masz już brzuszek :-) nie wiem co doradzić w sprawie badan, rozumiem ze u Twoich dzieci wychodzilo ryzyko wad genetycznych a urodzily się zdrowe? A te badania na które mogą Cie potem namawiać to będą już badania inwazyjne czy jakiś inne nieinwazyjne? Pytam bo ja się na tych badaniach w ogole nie znam.

Ania12344 napisz cos więcej o sobie, na kiedy masz termin? Gratulacje blizniakow!

Milka super, ze tak się Wam pięknie układa. Pisz do nas częściej bo się martwimy...

U na dziś byli goście, wiec od rana sprzatalam. Wczoraj po południu jakos zle się czułam, slabo mi było i caly wieczor przelezalam bez sily na nic :-(
Zamowilam kilka ubranek dla dzdziusia na stronie h&m, wrzuce potem na watek zakupowy.
 
reklama
Czesc tak Sobie Was czytam czasami ;) wydaje mi sie ze taki szmat czasu uplynal a tu prized Wami dluga droga jeszcze...
Annika ja sie troche interesowalam karmieniem piersi w ciazy. Nie martw sie to zadnego wplywu na Dzidzie nie ma , jedynie na Cebie poprostu potrzebne witaminy I mikroelementy potrzebne Dzidzi I mleku zabierane sa z Twojego organizmu( mosses szkodzic tylko Sobie) I jak je dostarczasz z pozywieniem to git, a jak nie to zabierane sa z kosci, zebow I innych narzadow, dlatego czesto ciezarnym psuja sie zęby Bo jest zabierany z nich wapń... Itp.
U mnie byl problem z wytworzeniem prawnidlowej komorki jajowej podczas laktacji, poniewaz mamy juz z partnerem jedno zdrowe dziecko moj ginekolog w tym widzi przyczyne. Ja tez zaraz po tescie skonczylam karmienie , wiec nie karmienie bylo przyczyna.
Choc mala ciagnie jeszcze do piersi , to ulzylo mi ze odstawianie od piersi mam juz za soba a z drugiej strony to Anastazja w koncu zaczela ladnie jesc.
Nie martw sie Bo to za wszesnie jeszcze na take regularne ruchy I sie nie stresuj tyle Bo sie Dzidzia wystraszy ;)
Pozdrowienia dla wszystkich

Tusia ja niby wiem, to wszystko ale ciągle jest we mnie ten strach, że w każdej chwili coś może pójść coś nie tak. Kochana jesteś, że starasz się mnie uspokoić i wesprzeć. Dziękuję Ci za to bardzo. Mam nadzieję, że tylko panikuję. Lepiej wyjść na histeryczkę, niż serio miałoby być coś nie tak...
 
Termin mam na 12.04 to moja druga ciąża, mamy juz córeczkę ;) dość dobrze sie czuje tylko te cholerne bóle głowy mnie męczą :( jak narazie mam mały brzuszek, nic nie przytyłam ;) nie mogę sie doczekać kiedy poznam płeć choć moja lekarka podejrzewa 2 chłopaków ;)
 
Martita dziękuje i postaram się pisać częściej :) z ta słabością to ja tez tak mam, dzis właśnie tak leżę bez siły. ja tez oglądałam h&m kids i juz taaak chciałabym kupowac, ale nie wiem czy dla dziewczynki czy dla chlopca więc czekam :) Ty juz wiesz co będzie?
co do wagi to jest ok bo narazie 2 kg na plusie :)
 
Czesc kochane ja dziś też totalnie bez sily ... Ciągle bole głowy przeplatają się z bolami brzucha (zakładam ze rośnie hihi) ... Z sexem bez problemu szalejemy dopóki się da ;-) .... Co do wagi stoi w miejscu i choc nie wymiotuję to jakos nie mam apetytu :no: A czasami jestem glodna ale na nic nie mam ochoty okropne uczucie.... Brzusio rośnie po malutku .... Juz chciałabym przytulic moje maleństwo ... :-)...
Jeszcze troche przed nami ale czas szybko leci :tak:
 
Wiem wiem dodam ten brzuch jak mu zrobie zdjecie wkoncu ale wstyd codziennie sobie obiecuje i codziennie zapominam :-D

Marzenka .milka wkoncu sie odezwalyscie ;))

Ania witaj i zostan z nami ;)

Dziewczyny czy wy tez macie takie twardnienia brzucha ?? Nie wiem jak to wytlumaczyc. Czuje jak by mi sie macica sciskala i mnie tak wtedy wypycha na dole brzuszka tam gdzie macica.
 
Bluelovie :)ja mam właśnie takie miejscowe twardnienie jak sie położę ...czuć pod ręka uwypuklenie macicy ..twoj maluch tez już tak szaleje w brzusiu?:)moj wieczorami tak o 19.00 dokazywać lubi ;)potem już chyba zasypia bo nie czuje go do rana :)
 
Martita .wszystkie moje ciąże to był mega stres...pierwsze. Dziecko naprawdę było chore z ciężkimi wadami (urodziło sie w 24tyg) po tym bardzo przykrym i traumatycznym przeżyciu zdecydowaliśmy sie na kolejne dziecko w 10tyg lekarz powiedział ze to ciąża z zasniadem groniastym ..naszczescie okazało sie ze bardzo wysoki poziom bety to wynik ciąży bliźniaczej , jeden zarodek od samego początku sie nie rozwinął...w efekcie pierwszej ciąży byłam pod stała opieka genetyków ..dodatkowe testy wykazały ze jestem nosicielem mukowiscydozy ...naszczescie moj maż nie..dziecko urodziło sie zdrowe...w trzeciej ciąży moja córcia miała mieć napewno zespół Downa, niezrosniete kosci czaszki i jakiś echogeniczny guz w jelitach, ...do końca ciąży moja mała była monitorowana usg i okazywało sie z ilością badań ze dziecko jest zdrowe ale moj gin szedł w zaparte i nawet złościł sie ze odmówiliśmy amnio..teraz w 4 ciąży czuje bardzo dobrze ..nie przygotowywałam sie do niej nie brałam witamin zanim zaszłam bo nie planowaliśmy już dzieci ...w 6tyg miałam duże krwawienie ..dzidziuś przetrwał ryzyko poronienia , usg w 12tyg wyszło bardzo dobrze ..na resztę wyników czekam i właśnie ze względu na nasze przejścia lekarze wałkują temat badań i mojego wieku :(czuje ze ten maluszek jest zdrowy i bardzo silny...
 
reklama
U mnie z seksem całkiem całkiem, nawet chyba lepiej niż przed ciążą chociaż też nie narzekałam :)

Ja jeszcze ruchów za bardzo nie czuję, ale raczej się tym nie martwię, lekarka mówiła, że to jeszcze wcześnie.

We wtorek idę na wizytę, ciekawe czy będzie mogła mi już potwierdzić dziewczynkę na 100 %.

U mnie waga stoi, ale apetyt jakoś specjalnie mi nie dopisuje, chyba że ostatnio na słodycze :/
 
Do góry