reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

No i mnie dopadają niespodziewanie bóle głowy:(codziennie musze poleżeć...czuje sie cudownie tylko właśnie czasem boli głowa :( jednak te moje problemy z oddychaniem to przez ostre jedzenie wiec z pikantnych potraw narazie rezygnuje :)dzidziuś jest bardzo silny i energiczny często go czuje i teaz to już nie tylko bulgotanie czy łaskotanie ale kopniaczki..w lewym podbrzuszu w okolicy jajnika ..od 12tyg ciąży czuje moje maleństwo tylko w tym miejscu wiec wiem ze to moja dzidzia dokazuje :)
 
reklama
Aniabuu z sexem u mnie duzo lepiej...wiadomo ze bez szaleństw ze względu na ciąże ale libido sie zwiększyło:)tylko moj maż bardzo ostrożny jakby bał sie ze dzidzi krzywdę zrobi;)
 
Renia dziękuje za pamięć..jakos teaz bardziej zabiegana jestem..praca, dom, szkoła dzieci, zajęcia pozalekcyjne ..obiady itp...moje dzieci śpiewają w chórze i dziś maja występ:)
 
Kochane siedzi mi w głowie jedna myśl...na czwartek mam zaplanowane badanie genetyczne Nifty ..zamiast amnio...ale tak sobie myśle ze jesli test który miałam z krwi na 5 genetycznych chorób wyjdzie dobrze i pokryje sie z wynikami usg które wyszło bardzo dobrze ...według technika ...to czy jest sens robić kolejne wnikliwsze badania?...dla mnie to oczekiwanie to stres niby nie myśle o tym ale codziennie wspominam mężowi
..ze wszystkimi moimi ciążami miałam problemy i to przez to doświadczenie ciągnie sie za mną historia w dokumentacji:(
 
Czesc tak Sobie Was czytam czasami ;) wydaje mi sie ze taki szmat czasu uplynal a tu prized Wami dluga droga jeszcze...
Annika ja sie troche interesowalam karmieniem piersi w ciazy. Nie martw sie to zadnego wplywu na Dzidzie nie ma , jedynie na Cebie poprostu potrzebne witaminy I mikroelementy potrzebne Dzidzi I mleku zabierane sa z Twojego organizmu( mosses szkodzic tylko Sobie) I jak je dostarczasz z pozywieniem to git, a jak nie to zabierane sa z kosci, zebow I innych narzadow, dlatego czesto ciezarnym psuja sie zęby Bo jest zabierany z nich wapń... Itp.
U mnie byl problem z wytworzeniem prawnidlowej komorki jajowej podczas laktacji, poniewaz mamy juz z partnerem jedno zdrowe dziecko moj ginekolog w tym widzi przyczyne. Ja tez zaraz po tescie skonczylam karmienie , wiec nie karmienie bylo przyczyna.
Choc mala ciagnie jeszcze do piersi , to ulzylo mi ze odstawianie od piersi mam juz za soba a z drugiej strony to Anastazja w koncu zaczela ladnie jesc.
Nie martw sie Bo to za wszesnie jeszcze na take regularne ruchy I sie nie stresuj tyle Bo sie Dzidzia wystraszy ;)
Pozdrowienia dla wszystkich
 
Polianna ja jeszcze nie czuję ruchów, w pierwszej ciąży poczułam w 16tc
Aniabuu u mnie co do zbliżenia z m to jest tak jak przed ciążą tylko oczywiście spokojniej ;-)
Marzenka co do badać to już ty musisz czuć czy te badania ci wystarczą czy jeszcze dalej chcesz robić, ale myśl pozytywnie i ja trzymam kciuki na pewno będzie dobrze
hej kochane jak tam weekend wam mija? U nas ok, dzisiaj zimno ale słoneczko świeci, właśnie pije kawkę i bawię się z małą, później w placach msza i może sala zabaw :-)
 
Witam kwietniowe mamusie. Tez mam termin na kwiecień z tym ze mam dwa serduszka ;) tak czytam ze juz czujecie ruchy...szybko. Ja nic nie czuje narazie :/
 
reklama
witam sie po długiej przerwie, pamietacie mnie jeszcze? :)
u mnie w porządku, w czwartek mialam drugie usg, dzidzia zdrowa, mierzy 6,5cm CRL, bardzo ruchliwa, badania genetyczne w porządku, NT 1,5mm :) wyniki z krwi mają przyjść do domu :) zmienili mi datę porodu na 15 kwietnia bo dzidzia większa :) z usg wychodzi mi 2 dni do przodu.
kupilam sobie na Grouponie kolejne usg i umowilam sie na nie na 6 listopada, to jest gender scan więc powinnam dowiedzieć sie wtedy o płeć :)

i pochwale sie, ze przyszla nam umowa kupna domu!!!! :D czyli jeszcze chwila i dostaniemy klucze do wlasnego domku!!!! :D :D
 
Do góry