reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Cześć dziewczyny,
przez kilka dni miałam na własność mojego Mężczyznę no ale dziś trzeba było się pożegnać i przez najbliższe dwa tygodnie będę sama :/ tzn nie do końca sama bo mam na szczęście kocie towarzystwo :)

Martita jeśli nosisz soczewki to mogą Ci pomóc krople nawilżające. Często kobiety w ciąży mają zespół suchego oko przez co czują dyskomfort z użytkowania soczewek plus oczy są zmęczone a to się równa gorsza ostrość widzenia.

Co do remontów to mieszkamy (wynajmujemy) w obecnym domu dopiero od kwietnia ale, że dołączy do nas dzidzia to chcemy się wyprowadzić. Właściciel domu ciągle nas nachodzi bo ma jakieś lewe interesy w garażu i jest np niedziela 21 a on pisze smsa że będzie w garażu za 20min :/ Denerwuje nas to więc nie wyobrażam sobie wychowywać tu dziecka. Jednak z przeprowadzką musimy poczekać do urodzenia pewnie bo teraz często jestem sama a nie dam rady zorganizować całej przeprowadzki. Choć po urodzeniu z małą dzidzią też pewnie będzie ciężko zmieniać miejsce zamieszania :/
 
Martita ja chcę malować pokój corci i też planuję wtedy spać u rodziców :-D
Co do planów to ja dziś u rodziców wieczorem spotkanie z przyjaciółkami, jutro czas z mezusiem spędzimy :-)
Lunka to dziwny właściciel :-/ trzymam kciuki żebyście poszukali sobie mieszkanka gdzie będzie spokojniej :-)
 
Lunka29 - my w tym miesiącu się przeprowadzamy. I też... nie wiem jak to ogarnąć. Poki co mam aż 5 pudeł ;) (pustych) i nie mogę się zabrać a przeprowadzka za 18 dni.My rownież wynajmujemy - w tej chwili mieszkanie dwupoziomowe, przechodzimy do domu.
Dom - marzenie . Gdybym miała kupić dom byłby właśnie taki. Dużo przestrzeni, ogromny ogród, pokoje każdy ma swoj. Maluszek będzie póki co z nami w sypialni , następnie już w swoim pokoiku. Córki przeszczęśliwe bo wreszcie każda będzie miała swój własny pokój, który będzie mogła po swojemu "urządzić" i skończy się wojna o zabawki ("Ale to ona rozrzuciła, ja nie!") .
W życiu bym nie pozwoliła żeby nas własciciel nachodził i to o takich godzinach.

Mam pytanie.Wiem,że temat się przewijał ale chciałabym zaktualizować - czujecie już jakieś ruchy?
Martwię się trochę bo nic nie czuję. Kurcze,jakiś mały bąbelek kilka razy dziennie to dla mnie jeszcze nie ruchy. A pierwsze ruchy w I jak i w II ciąży czułam ok 16 tygodnia, a ten się właśnie zaczyna. :( Wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie :/
 
Ja też się martwię z powodu ruchów. Tym bardziej, że w tej ciąży dość wcześnie je czułam a teraz zupełny spokój. Wizyta za 1,5 tyg. a ja już cała w stresie. W dodatku karmiłam córkę piersią i chora jestem. Po historii Tusi odstawiłam Julkę od wtorku od piersi ale i tak się martwię czy takie obciążenie karmienie plus choroba nie zaszkodziły ciąży...
 
Renia u nas w duży pokoju malowane bylo jak się wprowadzalismy czyli ponad 4 lata temu, wiec można sobie wyobrazić jak ściany potrzebują farby.

Lunka dzieki, może faktycznie zainwestuje w takie krople. Na razie dostałam skierowanie na dno oka i okulista powiedziała dokladnie to samo co Ty, ze w ciąży widzenie może sie pogarszac.

Polianna ja czuje ruchy, ale z tego co pamiętam to z corka na tym etapie czułam bardziej. Może to wynika z tego lozyska na przedniej ścianie, tak przynajmniej w necie wyczytalam.

Annika ja nie znam sie w ogóle w temacie karmienia piersią w ciąży. Ale jezeli chodzi o choroby to chyba najbardziej niebezpieczne są w pierwszym trymestrze.
 
Annika spokojnie a nie mozesz sie wczesniej umowic na samo usg jakos prywatnie zeby sie uspokoic ?

Apropo ruchow to ja czuje bardzo wyraznie i mi tak bebzonik wywalilo ze hej

Poliana moze ta dzidzia bedzie spokojniejsza albo kwestia paru dni i dzidzia cie zaskkoczy kopniaczkami. Moze juz kopie a ty z nerwow nie umiesz sie wsluchac? Masz terZ duzo za soba i chorobe i przeprowadzke . glowa do gory :tak:
 
bluelovi weź pokaż brzuszek! jeszcze nam w ogóle nie pokazywałaś, najwyższa pora :)
zastanawiam się gdzie nam się marzenka podziała że już nie wspomnę o innych co już dawno zamilkły kurczak np, dżoanna? hmmm
Co do ruchów no to jak pisałam coś tam czułam na początku potem już nie, a może mi się jednak wydawało... Ale spokojnie do 20tyg nie mam zamiaru się martwić
 
Hey, Ja dopiero 13 tc a wydaje mi się ze też czuje ruchy. W pierwszej ciąży czułam ok 16 tc. Ja jutro Scan, nie mogę się doczekać, nadal zastanawiam się czy robić test pappa?
 
reklama
Dziewczyny jak czujecie się podczas seksu, bo ja straszny dyskomfort. Żal mi trochę męża więc " dopuszczam" ale nie sprawia mi to wogole przyjemności. Pomyślałam że może mam za krótką szyjke?? Za tydzień lecimy do pl i zobaczę się z moją Gin. Kojarzę tylko ze w pierwszej cciąży seks też nie należał do przyjemnych :-(
 
Do góry