reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Klaudyna moze byc i tak że wstaniesz ktoregos pieknego dnia a tu cudowne samopoczucie , i zero mdlosci ;)

Dantek gratulacje!

Anna2406 ale chyba nawet jak to lipkoy to nie będą Ci teraz nic wycinac? Trzykam kciuki zeby wszystko ok bylo

Niezwykle uciekac Młoda do przedszkola "wyrzucic " potem Was doczytam
 
reklama
Marzenka ja tak głupio się spytam - napisałaś całą cytrynę, ale bez skórki? Oj ciężko z myśleniem. A jak długo można pzrechowyac ten sok?
 
Ja do tej pory miałam cudowne samopoczucie, a dzisiaj pierwszy raz zapoznałam się bliżej z toaletą... Do pracy się spoznilam ;-)

Sok z imbiru swietna sprawa, a na przeziębienia które już przechodzicie polecam sok z jeżyn. Działa przeciwzapalnie i wykrztusnie przy kaszlu.
 
Bluelovi mam nadzieję ze biopsja wyjdzie w porządku i ze to nic poważnego, niestety onkologia nieprzyjemny oddział a tym bardziej dziecieca.

Renia mnie możesz dopisac do listy termin na 29.04 ;)
 
Marzenka super :-)

Jezeli chodzi obsamopoczucie to ja wole sie na nic nie nastawiac, jeden dzien jest dobrze a drugi mdlosci od rana ale ogolnie jest lepiej niz na poczatku.
 
Marzenia dziękuję zrobię ten syrop. Ja pomijam imbir na mdłości teraz. Klaczek wyprzedziła moje pytanie, jak długo można trzymać i czy ma być w lodówce?
Mały mi się budzi ostatnio przed 6 co mnie bardzo meczy, kiepsko się czuje i z niecierpliwością czekam na 2trymestr. Codziennie wypatruje listonosza z data mojego pierwszego usg i jakoś im się nie spieszy :-/ mąż mnie nakręca ze może bliźniaki będą albo trojavzki, wariat
 
hej :)
marzenka super że dzidzia aktywna :)
Martita zdrówka dla córci, a z tymi ćwiczeniami to ostatnio odpuściłam już z 2 tyg nic nie ćwiczę ale i tak od początku ciąży to też z tym samopoczuciem tylko raz lub 2 w tyg ćwiczyłam bo zazwyczaj źle się czułam :sorry:No ale muszę się poprawić bo wtedy nie czuję się taka zastana a samopoczucie naprawdę coraz lepsze więc można działać :happy: Normalnie wstaję rano i mam energię jak kiedyś- wspaniały 2 trymestr także dziewczyny głowy do góry :tak:A tobie jak idzie?
Kochane zaraz was podopisuje wszystkie wczoraj wybaczcie nie znalazłam chwili- mam małego pacjenta w domu...
I ruchy ja też czuję, największą aktywność dzidzia ma o 17 po obiedzie :)
 
reklama
Do góry