reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny nadrabiam zaległości
Bluelovi trzymam kciuki za synusia, będzie dobrze ale na pewno swoje przeszlas w szpitalu
Anna oby wszystko dobrze się skończyło :)
dziewczyny ostatnio jestem strasznie glodna, dziś zjadłam pół bochenka chleba z szynką, wczoraj wciaglam dwa kubki zimnych nóżek ostro zakupionych octem. Nie mam wogole ochoty na słodkie
 
Bluelovi ściskam mocno !
Renia1321 dziękuję za pamięć o dopisaniu płci do listy :tak:
Zdjęcia bym wrzuciła, tylko nie dzisiaj już. Muszę poszukać kabelka od aparatu.
Ja się nigdy nie szczepiłam i teraz też nie planuję.
 
A mi wchodzi tylko chleb z masłem, jabłka i chetbaty owocowe. Na mięso patrzeć nie mogę. Gotuje chłopakom a jem suche ziemniaki. Dziwne to takie ale jeszcze trochę. Ja ruchy poczułam w 19tc i teraz tez się wcześniej nie spodziewam.
 
Ja napewno jak każdego roku nie dam sie zaszczepić ani dzieci...od połowy września pijemy syrop z imbiru na wzmocnienie...naprawdę działa ..moje dzieci już od 1,5roku nawet kataru nie miały !:)
 
reklama
Karolinka ja wrzucam obrany korzeń do blendera i Miele z cała cytryna, spora ilością miodu(do smaku)i woda (wody daje mało)my pijemy razemz miąższem ale dla dzieci prZecedzam i trzymam w pojemniczku...codziennie rano po śniadaniu im daje..smak ostry wiec koniecznie cos do popicia :)
 
Do góry