reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja dzis jestem u mojej mamy, zyc nie umierac ;-)

zapisalam sie na dodatkowe usg 12 pazdziernika bo chyba bym zeswirowala czekac do polowy listopada na polowkowe...
 
reklama
Dziewczyny myslicie ze jest szansa na to ze jak pojde do ginekologa na nfz to wystawi mi skierowanie na echo serca plodu tak przy pierwszej wizycie?? Tak sobie wymyslilam bo w sumie place skladki a prywatnie musze za to badanie zaplacic 350 zl... Tylko ze ja nie mam w okolicy lekarza na nfz do ktorego kiedys chodzilam, wiec to tak naprawde bylaby pierwsza wizyta. Myslicie ze jest jakas szansa czy nie warto probowac??
 
Hej dziewczyny!
Jakiś czas temu dowiedziałam się, że też zostanę kwietniową mamą :)
Pierwsza ciąża. Strach przed nieznanym miesza się nieco z wielką radością, bo dziecko jednak planowane ;)
Pozdrawiam.
 
Dziewczyny myslicie ze jest szansa na to ze jak pojde do ginekologa na nfz to wystawi mi skierowanie na echo serca plodu tak przy pierwszej wizycie?? Tak sobie wymyslilam bo w sumie place skladki a prywatnie musze za to badanie zaplacic 350 zl... Tylko ze ja nie mam w okolicy lekarza na nfz do ktorego kiedys chodzilam, wiec to tak naprawde bylaby pierwsza wizyta. Myslicie ze jest jakas szansa czy nie warto probowac??

Ja zrobiłam podobnie zarejstrowalam się do przychodni ginekologicznej przy Szpitalu polożniczym wszystkie badania jakie zleca mi teraz lekarz mam za darmo ... Echa co prawda nie robiłam bo idę w czwartek dopiero na pierwsze prenatalne ale myślę że warto spróbować
 
Aluniawdz - gratulacje, witaj w naszym gronie :-)

U mnie również to będzie pierwsze dziecko (długo wyczekiwane) i również ogromna radość przeplata się ze strachem spowodowanym totalną niewiedzą. Ale podobno po urodzeniu to samo przychodzi, na pewno sobie poradzimy :-)
 
Martita ja niestety nie dostałam skierowania od lekarza nfz, powiedział że jak ciąży nie prowadzi tylko lekarz prywatnie to on mi skierowania nie da.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aluniawdz witamy! Napisz nam cos wiecej o sobie :-)

Mam 25 lat i pochodzę z Łodzi. Tak jak pisałam, pierwsza ciąża - teściowie już wariują chociaż to dopiero 10 tydz... Ja podchodzę do tego nieco ostrożnie - boję się bo nasłuchałam się o poronieniach, wiem wiem niepotrzebnie ;)
Dziwne jest dla mnie to wszystko w szczególności jeśli chodzi o lekarza. Miałam już 2 USG w 4 i w 9 tyg (panstwowo) ale tak naprawdę oprócz tego, że dziecko jest niczego się nie dowiedziałam. A ponoć serduszko już słychać w 6 tyg?
 
Do góry