reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Fasolka, szkoda że tylko soczku... Ja dopiero co skończyłam karmić piersią i w zasadzie od razu zaszłam w ciążę, więc zdążyłam jedno piwo do grilla wypić i znowu abstynencja przez 2 lata pewnie :-)
 
reklama
Ja z synkiem tu jesteśmy od lipca zeszłego roku, bo mąż troszkę dłużej a Damian poszedł do przedszkola też 3msc przed 3urodzinami. Pewnie że lepiej żeby kontakt z dziećmi łapały :) Tym bardziej że my jak tu się przenieśliśmy mieszkaliśmy na początku w takiej dzielnicy piękne domki, parki dookoła z placami zabaw ale jak z nim wychodziłam- wszędzie było pusto, dopóki się nie przeprowadziliśmy to w ogóle z dziećmi nie miał kontaktu :-(Dopiero tu w przedszkolu ale też już tu place zabaw są pełne, a i Polaków więcej tu poznaliśmy także też dobrze :-D
 
Uspokoiłyście mnie z tymi kłuciami. Mnie wczoraj mocno kuło, ale jak się położyłam to przeszło. Często mnie właśnie tak mam w okolicy blizny po cc, musze wspomnieć o tym lekarce.

Dziewczyny z tymi kotami to uważajcie. Nie sprzątajcie po nich kuwet, bo koty przenoszą toksoplazmozę, co może się skończyć nieciekawie :/

Ale zrobiłyście mi smaka na grochówkę i gołąbki... mmm pycha !
 
Właśnie jak to jest z blizna po cc? Bo mnie ostatnio swedzi czesto .

Macie tutaj jakas tabelke czy cus ?

Renia ja tutaj jestem od lipca br. Jak jeszcze byłam w Pl juz staralismy sie i dziecko al jak P. Byl w domu na wekend raz w miesiącu to nie miałam szans. Zaskoczylam w pierwszym cyklu tutaj. Byłam w kompletnym szoku. Teraz tylko sie boje zeby wszystko bylo ok
 
Fasolka no na wątrobę nie powinnam narzekać haha :)

Rano weszłam na wagę od dawien dawna i byłam w szoku bo - 2kg a byłam pewna że pewnie ze 3 kg do przodu bo ostatnio wrócił mi apetyt. I z tej radości wtrąboliłam całą czekoladę :-) Tak do niej podchodziłam cały dzień po kosteczce, po kosteczce i wieczorem już nie było. Mój mąż tylko zobaczył papierek i stwierdził, że oficjalnie wróciłam do świata żywych :-D
 
Dziewczyny a z tą toksplazmozą czy w Pl dalej to badanie jest rutynowe dla kobiet w ciąży? Bo tu nie i lekarz zaproponował mi dodatkowo ale już odpłatnie
 
Renia na ostatniej wizycie lekarz kazał mi zrobić bo są to ważne badania i dobrze jest jak najszybciej leczyć jesli coś wyjdzie nie tak. Igg Igm toksoplazmozy i różyczki. Właśnie jutro się wybieram... żebym miała wyniki na przyszły tydzień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry