reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Od roku mamy pieska ..kochanego maltańczyka ..zastanawiam sie jak reaguje piesek na nowego członka rodziny..kompletnie nie mam doświadczenia w tej dziedzinie :)miałyście okazje sie przekonać?
 
reklama
Wlasnie o tym pisze- jaki stres dla tych dziewczyn i po co skoro ostatecznie dzieci byly zdrowe... A biedne sie pewnie martwily cala ciaze..
 
Renia...moja najbliższa koleżanka cała ciąże miała ogromny stres aż do chwili kiedy dziecko było na świecie...zamiast radości czuła ciągła obawę i strach w ciąży..odmówiła amniopunkcji..lekarze byli przekonani ze dziecko ma wadę w oparciu o testy z krwi
 
I u moich rodzicow i u tesciow, u ktorych mieszkalismy z malutkim Damianem byly pieski i oba bardzo go pilnowaly :) W takim pozytywnym sensie, czatowaly pod wozkiem czy mu sie krzywda nie dzieje :D Jak tylko zaplakal to szczekaly i nas przywolywaly :)
 
Renia :)kochana moj maż to duma opiewa bo mowi ze Mateuszek to kawał chłopa będzie :))))teraz do góry rośnie mam wrażenie...wcześniej taka oponka na dole a teraz zmienia kształt ;)
 
Annika nie widze suwaczka bo korzystam z aplikacji na Telefonie, dlatego pytam ;)

Lunka i mnie na prenatalnym w pierwszej ciąży wyszedł syn :D dobrze Masz z Twoim Mężczyzną;)

Wy jutro henryyczne a ja jutro pierwsza wizyta ;)

Co do badań genetycznych, to te nieinwazyjne typu usg prenatalne daje i wiele mniejsze prawdopodobienstwo niz te inwazyjne czyli pobieranie wód plodowych (amniopunkcja )

Marzenka dobrym sposobem dla Psa jest przynoszenie ze szpitala rzeczy dziecka. Zeby przed poznaniem paskil sie z zapachem, i nas nie było problemu, ale to zależy od psa i jego charakteru.

Moja Cora ma jutro pierwszy dzień przedszkola ;)
 
Dzięki czyli ja mam te usg 12 października, te dodatkowe badania też są Ale Ja raczej się nie zdecyduje. Położna mówiła że już na podstawie pomiarów z usg widać czy wszystko ok. Koleżanka mówiła że ten test z krwi ( zespół Downa i Edwards i pataus) niestety przeważnie daje wynik 50/50 :-(. Właśnie ona tak miała, a jak chce się mieć pewność to muszą pobrać płyn obwodniowy co już grozi poronieniem :(
Ja tego nie robiłam w ciąży a Ada i teraz raczej też się na to nie zdecyduje
 
reklama
Fasolka powodzenia dla córki jutro, oby poszlo gładko :-)

Ja tez nie robię dodatkowych badan, szkoda mi kasy i nerwów jezeli one nie dają gwarancji. I tak juz samym usg genetycznym sie stresuje czy wszystko będzie ok.
 
Do góry