reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
kasiunia, schauma dziękuję wam kochane :* :) :)

renia pisze z tel i nie umiem tu wyslac pw, mozesz dopisac mnie do listy, termin 21 kwietnia :) dziękuję :)

dziewczyny kiedy zaczyna sie 3 miesiąc ciąży? bo ja dzis zaczęłam 10 tydzień (mam racje?) i sie zastanawialam czy to juz.
 
No to czekamy jutro na same pozytywne relacje z wizyt. Ja też miałam jutro mieć to USG ale mam przełożone na 23.09

Milka myślę, że rozpoczęłaś już trzeci miesiąc :)
 
Aniabuu to usg genetyczne czy prenatalne to to samo badanie, badanie prenatalne ma na celu ustalenie jakie jest ryzyko wystapienia wad genetycznych na usg w 12tyg sprawdza sie to z pomiarow jak marzenka wyzej napisala na podstawie tych wymiarow mozna stwierdzic czy z dzidzia jest ok- to jesli chodzi o usg. Sa jeszcze inne badania prenatalne np test pappa czy jakies badania z krwi z tego co wiem w Uk macie je robione wszyscy u nas tylko po 30 r zycia albo odplatnie. Ja osobiscie nie robie dodatkowych bo po pierwsze wg mnie nie sa te wyniki tak super miarodajne- tzn wychodzi jakies tam ryzyko a nie jest powiedziane ze rzeczywiscie dziecko bedzie chore... Po drugie hmmm dla mnie by to i tak nic nie zmienilo..
 
reklama
Renia masz racje..moj maż odradza mi te genetyczne testy...znam osobiście wiele dziewczyn którym testy wyszły zle a dzieci były zdrowe i jeden przypadek gdzie testy wyszły dobrze a dziecko urodziło sie z wada genetyczna...moja córcia tez miała mieć owa wadę a jest całkowicie zdrowa...nie popadam w paranoje ale jakos nie lubię dodatkowych badań niepotrzebny stres..
 
Do góry