reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Pisałyście jeszcze o gorących kąpielach, chyba rzeczywiście coś w tym jest bo ja rodząc zostałam przyjęta z rozwarciem 3cm i kilka godzin nic nie posuwało się do przodu. W końcu położna kazała mi wziąć gorący prysznic. Wróciłam po 15 minutach i rozwarcie 6 cm :szok: a potem już z górki :-)
 
reklama
Hej :)
Dziewczyny które jeszcze chętne dopisać się na listę? Bo zbieram następną "partię" do dopisania :happy:
U mnie też tak będzie- najpierw dzidzia z nami w sypialni potem młodzież razem we wspólnym pokoju, przynajmniej na razie dopóki tu mieszkamy.
A brzuszek smaruję codziennie po kąpieli mleczkiem do ciała takim jak zwykle :happy:
 
Cześć :-)
Wyszłam ze szpitala :-D i od razu nadrabiam zaległości kulinarne. W domu czekała na mnie ogórkowa i pierogi ruskie, pyyycha :-)
Odnośnie kremów, to jest tu gdzieś dużo wcześniej link to zestawienie różnych specyfików i ten palmers wypadł dosyć kiepsko. Najlepsze były te z rossmana.
 
Martita w poprzedniej ciąży chodziłam do lekarza prywatnie. Z tego co pamiętam na wizyty, usg i badania wydalam ok. 4 tys. :-o teraz poszłam tez prywatnie wiec będzie powtórka. Na pierwsze badania poszło 186 zł plus 150 wizyta... Takie są realia.
 
LUnka witaj w domu:)jakie dostałaś zalecenia od lekarza?...odpoczywaj duzo i nadrabiaj zaległości jedzeniowe :)ja właśnie grochówkę gotuje ...pierwszy raz w życiu...pięknie pachnie :)
 
Klaczek mi tez juz e spodniach ciasno...chodze tylko w legginsach....o dzinsach juz moge zapomniec..

Martita ja tez w podskokach do lazienki a jak mam juz kolana poobijane bo po ciemku zawsze gdzies walne :)

Jessie ja mam jakis z bielendy...

Klaudynaaa mnie tez telepie zimno wieczorami...w pierwszej ciazy tez tak mialam...

Marzenka mi wali serducho jak sie schyle ze juz nie wspomne o odkurzaniu...zadyszka gwarantowana...

Schauma racja z kapielami nie wolno przesadzac...

Ja jestem wciaz w takim biegu ze na wszystko brak czasu. Zosia w koncu poszla dzis do przedszkola wiec heja z praniem, sprzataniem, gotowaniem. Jutro musze jechac na chwile do pracy wiec tez dzionek zleci ale w srode bede lezec bykiem. A teraz biore sie za prasowanie bo pranko wyschlo i sie juz na mnie patrzy...to sie nazywa kobieta pracujaca...zeby nie powiedziec matka polka hehe.

Do milego :)
 
reklama
Ja też wyczytałam na tym blogu i już pozapisywałam sobie co dla malucha kupić :)
A dla siebie wkręciłam się teraz w półprodukty i robienie kosmetyków samej w domu, tak samo robiłyśmy w szkole na chemii kosmetycznej- kremy, szminki etc- i bez zbędnych konserwantów itp. Muszę zamówienie złożyć i poczekać na wysyłkę :)
 
Do góry