reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kasieńka moje dzieci przez bardzo długi czas miały wspólny pokój....łóżko piętrowe z ikei i kolory takie zeby żadne nie czuło sie faworyzowane...jak przyszedł czas szkoły miały 2biurkA tez z ikei (te najmniejsze) teraz mimo iż maja swoje pokoje to śpią razem...nie naciskam zeby spali osobno ..wspólny pokój sprawił ze maja ze sobą silna wież emocjonalna i często mówią do siebie jak bardzo jedno kocha drugie i jakimi sa przyjaciółmi dla siebie ...polecam wspólny pokój...wspaniałe rozwiazanie a jednocześnie ogromny + dla dzieci na zbudowanie więzi miedzy nimi :)
 
reklama
Jesteście cudowne dziewczyny:)ja zapomniałam o tym ze faktycznie tej krwi pompujemy teraz wiecej...dziś sobie tak poprostu ziewnelam i znów to kołatanie sie pojawiło:)czasem wystarczy odrobina wysiłku...nie jest to regularne ale dość częste...
 
Juuuupi mam dziś wolny dzień od pracy:)zawiozę dzieci do szkoły i będę gołąbki robić....mojemu mężowi zachciało sie grochówki takiej prawdziwej wojskowej..jak macie link z przepisem jakimś sprawdzonym to będę mega wdzięczna bo nigdy zupy grochowej nie gotowałam ;)
 
U nas tez dzieci będą miały wspólny pokoj, tzn na początku maluszek będzie z nami a potem kupimy lozko pietrowe do dziecinnego pokoju. My nie mamy za bardzo wyboru bo pokoj dziecięcy mamy tylko jeden ;-)

Marzenka ja niestety nie pomoge z zupa grochowa bo nigdy nie robiłam.
 
Martita a nie da sie nie płacić za te wszystkie badania?jakos ominąć i robić na fundusz zdrowia?kurcze przez cała ciąże niezła suma sie uzbiera...
 
Marzenka ja chodzę prywatnie ale wszystkie badania ze skierowaniem mam za darmo, tak samo usg i konsultacje - taki mam pakiet z pracy. Ewentualnie doplace tylko do 4d albo do ust bez skierowania. Tak tylko sobie liczyłam bo jak dziewczyny piszą ile kasy wydają na badania to dla mnie to bardzo dużo by bylo.
 
Martita no właśnie ja tak podczytuje i tez stwierdzam ze bardzo kosztowne te wszystkie badania:(...mama mi mówiła ze ciezko dostać skierowanie na zwykle okresowe badania ze wszystko prywatnie teraz :(((
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia dla córeczki. Właśnie weekend spędzałyśmy nad jeziorkiem gdzie robiliśmy imprezę urodzinową :)

A ja czuję się z dnia na dzień coraz lepiej. Normalnie nie wierzę w to ale wraca mi chęć do życia i wyraźnie czuję koniec pierwszego trymestru. Więc dziewczyny które wymiotujecie, macie mdłości itd uwierzcie, że to minie!!! Piszę to bo ja już miałam momenty, że nie wierzyłam że będzie lepiej i że już nigdy nie będę się dobrze czuła. Trzeba przeczekać.

Milka bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko OK :*
 
reklama
Do góry