reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
co do balsamów to ja miałam ziajkę i płyn do kąpieli z rossmana bardzo fajny, ja się wyszykowałam ogoliłam i jadę na wizytę do ginekologa, stresuję się, plamień nie ma ale ogólnie jak przed wizytą, dam znać po :-)
 
A mnie dzisiaj od rana strasznie boli podbrzusze... Jutro na szczęście usg genetyczne i test paap-a. Chyba za bardzo się stresuję tymi badaniami i stąd to złe samopoczucie.
 
milka gratuluje udanej wizyty i usg :tak:
aniabuu tak to jest z naszymi rodakami, ja jak byłam w UK to zawsze wolałam pracować z Anglikami. Jak nie było co robić to zawsze chodziliśmy na przerwy, a jak chcieliśmy posprzątać stanowisko pracy to nas opieprzyli i powiedzieli żebyśmy nie zabierali pracy sprzątaczkom bo one tez chcą zarobić;-) a z Polakami to zawsze było.. poudawajcie, ale zawsze coś róbcie, nie ma odpoczynku...:sorry:
marzenka fajnie, że już powoli kompletujesz wyprawkę :-) ja chyba dziś podjadę do sklepu i kupie jakiś pajacyk uniwersalny np. kremowy, żeby właśnie patrzeć na niego i podotykać:-D
kamila ja od kilku nocy wstaję regularnie 2 razy ok 1 i ok 5 i właśnie nad ranem mam problem z zaśnięciem. Ale ja ciągle pije wodę, nawet w nocy jak wstaję siusiu, to po powrocie muszę sie napić wody...
fasolka witamy:tak:
jessie ja jeszcze nie smaruje brzuszka i zamierzam zacząć od 4mc, po pierwszej ciązy nie mam rozstępów tzn. tylko kilka maciupkich na jednym udzie, przy biodrze. Zapomniałam smarować tych miejsc, także pamiętajcie o udach :-p
sylwia k musiałabyś się zwrócić do jakiejś kadrowej, ale mi się wydaję że normalnie przy kolejnej ciąży idziesz teraz na L4 100% płatne, a później macierzyński z tego względu, że masz umowę na czas nieokreślony.
marzenka ja pisałam o kołataniu serca, zdarza się to kiedy siedzę/leżę bez żadnego wysiłku, mierzyłam ciśnienie w trakcie i po i jest w normie. Fasolka chyba ma rację odnośnie przyczyny, że serce ma do przepompowania więcej krwi.

Co do poznania płci, to chciałabym wiedzieć jak najszybciej bo będziemy szykować pokoje dla dzieciaczków i mamy dylemat, ponieważ mamy na razie 1 pokój 22m2 i zastanawiamy się czy podzielić go na 2 mniejsze pokoje, żeby każde dziecko miało swój, czy zostawić 1 duży. Jeśli będzie druga dziewczynka, to pewnie zostawimy jeden duży pokój Roksanka chce mieć koniecznie razem z rodzeństwem. Natomiast, jeśli będzie chłopiec, to od razu podzielimy na dwa mniejsze pomieszczenia...
Ja jeszcze leniu****e w łóżku ;-) bo Roksi dziś tata na 8:00 do szkoły zawiózł, ale zaraz wstaję bo kilka spraw na mieście musze załatwić i coś kupić na zupkę... chyba pieczarkowa u mnie dzis zagości. Ciągle bym tylko zupy jadła :tak: i gotuje na 3 dni, zjadamy i kolejna zupka musi być...
 
Z tym kołataniem serca to chyba tak jak piszecie, nawet gdzieś czytałam że teraz intensywnie pracuje bo ma więcej krwi do przepompowania.

Bluelovi ja całą ciążę używałąm właśnie niebieskiego Nivea i nie mam ani jednego rozstępu. Teraz kupiłam coś innego, typowo dla mam, ale ja nienawidzę się smarować i na razie leży.

Byłam dziś na badaniach - zostawiłąm 230 zł. Dobrze ze miałąm tyle w portfelu bo nie spodziewałam sie takiej kwoty:szok:
 
Sporo wydalas na badania dobrze ze ja mam na NFZ ;-) co do pokoju to maleństwo będzie spało z nami w sypialni kilka msc później planuje go przenieść do córeczki pokoju :-)
 
Ja też planuję żeby maleństwo spało z nami w sypialnia, oczywiście w łóżeczku. A z tymi pokojami to myślimy tak przyszłościowo ;-)
 
Bluelovi ja palmersa kupiłam w uk, kosztował chyba że 4 f czyli jakieś 20 parę złotych. Ja byłam z niego zadowolona. Poleciła mi to inna mama. Tyle że ja nie mam tendencji do rozstępów. Jedno opakowanie starczyło mi na całą ciążę. Zastanawiałam się też nad bio oil, któraś z was ma?
 
Dziewczyny a słyszałyście o tym zeby smarować sutki specjalnymi kremami zeby przygotować je do karmienia?mialam długa przerwę miedzy ciążami i wcześniej nie bzikowalam a teraz co chwile dostaje rady..jakbym pierwszy raz w ciąży była :)
 
reklama
Klaczek ja tez nie cierpię sie smarować:)nigdy nie smaruje sie ale w zimie kiedy woda ma wiecej chloru używam pod prysznicem oliwkę dla dzieci...polecam :)
 
Do góry