reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Etka, dziś mi już gorzej, więc wszystko wraca do normy:wściekła/y:

Odważne jesteście z tymi zakupami. Ja może trochę jestem przesądna, a może z obawy, przynajmniej do 4 miesiaca nie myślę o zakupach. No chyba że coś dla siebie bo już mi w spodniach ciasno:no:
 
reklama
Jessie ja kupiłam oliwke z Babydream w Rossmannie, ale jeszcze jej ni uzywalam.

Ja tez wstaje w nocy do łazienki - dwa, trzy razy i to zazwyczaj mam tak pelny pęcherz ze musze leciec na biegu ;-)
 
Witam Fasolka, mamy ten sam termin :)
jessie Ja mam palmersa dla ciężarnych. W pierwszej ciąży też stosowalam i żadnych rozstępów nie mam. Póki co rzadko stosuje, czekam do 2 trymestru :)
 
Marzenka fajne zakupy, ja z tym poczekam jeszcze
Co do wstawania w nocy do WC to ja tak mam :-/
Witaj Fasolka, gratulacje
Jeśli ja chyba o tych dreszczach powiem jutro na wizycie jak nie zapomnę;-) ja jeszcze nie smaruje dużo balsam jest od 4msc
Sylwia ja dokładnie nie wiem jak to jest ale może na stronie rodzina.gov.pl znajdziesz odpowiedź
Ja zaraz się kładę bo źle się czuję, ostatnio to jakaś masakra, unosi mi się ciągle ehh, spokojnej nocy
 
Na naszym forum jakiś czas temu jedna z mam pytała o kołatanie serca w ciąży...ja od kilku dni tak miewam o rożnych polach dnia...dziwne uczucie jakby serce miało mi wyskoczyć.. tak szybko bije a potem zwalnia ...ale trwa to jakaś minutę albo dłużej może 2 ..hmmm tak sie zastanawiam czym może to być spowodowane?nie miłe uczucie :(
 
Etka , ja pierwsza wizyte mam we wtorek ;) termin sama obliczalam :)
Bluelovi moja córka jest Jagoda ;) i charakterna jak nie wiem co ;) wytrwalosci w postanowieniu i płci

Marzenka w kalif hc sytuacjach zdaza Ci się to kolatanie serca? Teraz serce mi do przepompowania i wiele więcej krwi dlatego tez może tak kolatac zazwyczaj przy większym wysilku. Ale warto powiedzieć o tym lekarzowi . Najlepiej by bylo jakbys w takich momentach mogla zmierzyc sobie ciśnienie czy Ci nie skacze
 
marzenka to super ja w tej ciazy to chyba nic od nikogo nie dostane bo dzieciaki sie u nikogo nie porodziły otatnio a tamte wiekssze a malizny pooddawane ;)

aniabuu ja tez chyba kupie palmers , reklame widzialam i mnie troszke zacheciła , bo mój nivea wątpie zeby wytrzymal na pozniejszym etapie roniecia brzuszka a ja tak strasznie sie boje o skóre , mam tendencje do rozstepów okropną ;( ile kosztuje i na jak dlugo ci starczyl palmers??


ale ja sie swietnie czuje dzis tak zupelnie nie ciążowo ;D juz nawet mnie nie muli zwlekłam sie z łozka po 7 dzis a od poczatku ciazy to kolo 10 ;D tylko dzieci przebieralam sniadanie jedli, i sie bawili a ja pod kocem dogorywałam a teraz :-Dzyc nie umierac ajjajaj drugi magiczny trymestrze nadchodz ;DD

wgl to gdzie sie podzial kurczaczek, dorota i inne dziewczyny ;(? hę?

fasolka ja na poczatku jak mąż powiedzial ze jagódke chce to sie zestresowałam bo myslałam ze jagoda sie mowi a jadwiga w urzedzie nie wiem skąd mi sie to ubzdurało przecierz to dwa inne imiona ;D a wiec jak dziewczynka to jagódka ;) wątpie zeby męzowi sie odwidzialo on raczej jak powie cos to juz sie nie zastanawia jak baba 1000 razy i tak bedzie ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny co do balsamów na rozstępy to jakiś czas temu kurczaczek wrzucala link do takiego zestawienia co zawierają balsamy dla kobiet w ciąży, nie pamiętam dokladnie ale ten palmers chyba nie miał takiego super składu.
 
Do góry