reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marzenka jak możesz kusić mnie kiełbaska z samego rana...Ja zawsze o nas wszystkich pamiętam, póki co moja pamięć w ciąży jakos działa. Ostatnio zastanawiałam sie co się dzieje z Dorota i Stacy...
 
reklama
Aniabuu nie przejmuj się głupią dziewczyną i tak jak Beata napisała w ciąży możesz mieć więcej przerw więc jak powiesz to jej się głupio zrobi
Jessie ja jedyne co mam to pod wieczór robi mi się strasznie zimno i się trzęsę, siedzę pod kocem
Marzenka u ciebie piękna pogoda u mnie tragedia, szaro i ponuro ;-)

ja już jestem po śniadanku ale na razie nic innego nie mam ochoty zjeść bo mi niedobrze, ledwo zjadłam śniadanie :baffled: córcia obudziła mnie przed 6 więc teraz jestem bez sił, ale zaraz będzie mieć drzemkę więc zasnę sobie z nią :-) po południu msza i dzień zleci :-)
 
marzenka niezły mix z jedzeniem zrobiłaś ;DD dziękuje za życzenia , oj poznaliśmy się już dość dobrze hihi...jesteśmy razem 6 lat ale ślub braliśmy dopiero w tamtym roku ;))

milka super , czekalam na wieści z twojej wizyty ;DD

ale smaka robicie dziewczyny chyba oszaleje , powinnam miec na czas ciązy swoja osobistą kucharke bo jeśc sie chce a gotować nie ma komu ;DD

własnie niektóre dziewczyny poznikaly z forum, mam nadzijeje ze je wywołamy naszymi postami .
 
aniabuu przykro mi, ze tak Cie potraktowano w pracy :( ludzie czasem sa wredni.. byl mąż w pracy i rozmawial z nią?

Martita no wlasnie do wszystkiego tak na luzie pochodzę :) chciałam wiedziec czy na pewno wszystko jest ok i znow włączył mi sie chill out ;)

marzenka oj tak, sobota byla bardzo fajna :) jak ognicho? jejj, ale bym poszla na takie ognisko z lat dzicinstwa.. :)
 
Dzięki dziewczyny, dziś już nerwy ustapily, choć w nocy spać nie mogłam przez tą sytuację. Stwierdziliśmy z mezem ze nie będziemy robić afery, na razie...
Dziś chillout..
Zazdroszczę wam już kolejnych scanow, ja muszę jeszcze poczekać i przez to zaczynam się denerwować czy wszystko ok :(
 
Kupiłam leżaczek dla dzidzi, ręcznik, zabawkę /kocyk z metkami do zabawy/, śpiworek do spania:)niebieskie i neutralne kolory :)reszta zakupów potem ...po 20tyg;)
 
Marzenka, ale fajne zrobiłaś zakupy, takie słodkie to wszystko :-)
Ja jeszcze nic nie kupiłam, jakoś nie mogę się odważyć. Poza tym nawet nie wiem co jest potrzebne, naprawdę nie znam się, bo to moje pierwsze, dłuuugo wyczekiwane dziecko.
 
Marzenka, ale fajne zrobiłaś zakupy, takie słodkie to wszystko :-)
Ja jeszcze nic nie kupiłam, jakoś nie mogę się odważyć. Poza tym nawet nie wiem co jest potrzebne, naprawdę nie znam się, bo to moje pierwsze, dłuuugo wyczekiwane dziecko.


Beata1808 no właśnie ja też nie mam pojęcia co jest tak na prawdę potrzebne ale najchętniej już teraz bym kupowała wszystko co tylko rzuci mi się w oczy tym bardziej że te rzeczy są przeurocze ale też na razie staram się opanować aż do poznania płci :-). Jedynie co z ciążowych rzeczy to pokusiłam się o poduszkę dla ciężarnych bo bardzo źle sypiam... Zawsze spałam na lewym boku tak teraz wole na placach przez co budzę się z bólem kręgosłupa i dodatkowo te wstawanie w nocy na siku... Wstaję kilka razy a potem nie mogę zasnąć :crazy:. Dziewczyny Wy też macie z tym problem?
 
reklama
Kamila, ja teżkilka razy w nocę wstaję na siku, ale raczej nie mam problemu z ponownym zaśnięciem, ale może to dlatego, że bardzo zmęczona kładę się spać, po całym dniu
 
Do góry