reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Witam się i ja. Czy można dołączyć? Jest to moja druga ciąża. Jestem mamą z października 2012. Termin mam na 29. 04 ale cc mój gin planuje zazwyczaj tydzień wczesniej.
Bardzo dużo juz napisałyście, pewnie nie nadrobię. Podczytywałam mamy majowe bo z kalkulatora internetowego wychodził mi maj.

Mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do swego zacnego grona.
 
reklama
Córcia urodzona przez cc, budowa miednicy nie pozwala na naturalny poród. Do tego będąc jeszcze w ciąży okazało się ze mam przodującą pępowinę, bardzo rzadko spotykana przypadłość i bardzo niebezpieczna. W moim szpitalu nikt tego nie widział na żywo, tylko w ksiażkach. Ale mam super gina i dał radę. Małej nic się nie stało, no ale musiałam ją 37 tc urodzić.
 
hej dziewczyny :) przepraszam, ze was zaniedbalam, poprostu brak czasu :) szukamy mieszkania do wynajęcia bo zrezygnowalismy z kupna poprzedniego, będziemy jednak domek kupować, dzidzia nas zmotywowala ;) ale potrzebujemy teraz coś na okres przejsciowy, ciagle szukamy.
podczytywalam was jak tylko mialam chwilkę.

motyl strasznie mi przykro :( przebadaj sie kochana, odpocznij i fizycznie i psychicznie, na pewno następnym razem sie uda!


bluelovi dzięki za pamięć i troskę :) :*

myszki dwie witajcie!! i Ty klaczek!

pisalam wam, ze będę miec pierwsze usg ok 18 tygodnia. umowilam się na ta sobotę prywatnie i to będzie 8t6d, juz nie mogę sie doczekac :D
 
Klaudyna, daj znać co tam...

Milka właśnie też miałam o Ciebie pytać, gdzieś Ty się podziała :)

Ja już po wizycie, nie wiem czy mam jakieś urojenia ale ginka stwierdziła, że wydzielina jest OK i nie widzi infekcji. Ale na wszelki wypadek pobrała próbkę do badania mikrobiologicznego i zobaczymy czy coś wyjdzie. Zrobiłyśmy mały podgląd na kropka i tak skakał, że byłam w szoku :) Widać już zarys głowy, rączek, nóżek i ma już 4 cm. Miałam mieć badanie prenatalne 15.09, ale w związku z przyspieszoną wizytą będzie tydzień później 23.09.

Witam wszystkie nowe mamusie! Im nas więcej tym weselej :)
 
Dostałam antybiotyk na 7dni:(zadzwonili z gabinetu ze mam jakaś bakterie w pęcherzu moczowym..myśle ze ecoli bo miałam ja tez w poprzedniej ciąży:(wolałabym pic sok żurawinowy jako lekarstwo...ale skoro zalecili ten antybiotyk to właśnie go wzięłam...w tamtym tygodniu bardzo mało piłam ...od kilku dni pilnuje zeby chociaż 2l pic dziennie...
 
Schauma mój synek już jest roczniakiem. Rodziłam 22.08, dwa tygodnie po terminie cc. Wiedzieliśmy, że będzie cc -moja waga, duża wada wzroku i waga dziecka. Prosiłam gina aby czekać jak najdłużej bo nie chciałam Małego wyrywać z brzucha, wyniki były ok i lekarz dał nam czas ale synkowi nic się nie spieszyło. A jak już pisałam był tak duży, że od lipca pokazywało że po terminie:-D na szczęście ma przemianę materii po tatusiu, dziś to wysoki, chudziutki wszystkożerca.

Witam nowe mamusie
Motyl :(
 
Ostatnia edycja:
Hey
motyl strasznie mi przykro, wiem że żadne słowa cię nie pociesza, znam to bo sama dwa razy to przeżyłam. Trzymam kciuki, mam nadzieję że wkrótce znów zaświeci dla ciebie słońce :)

Witam nowe mamuśki :)

Dziewczyny mam nadzieję że się nie obrazicie Ale Ja poki co nie wpisze się do tabelki. Czekam na usg, po nim będę się czuła bardziej spokojna.
Milka ja jeszcze spotkania z położną nie miałam a już dostałam list ze szpitala z datą scanu, mam 12.10 . Czy ty będziesz wykonywać ten test ma syndrom Downa? Ja z córką tego nie robiłam, na własne zyczenie I teraz chyba też nie zrobię.
Nie wiem czy wam pisałam mam też skierowanie do Endo w szpitalu, czekam na list z datą, mam nadzieję że niezbyt odlegla
 
reklama
Do góry