reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

dzięki marzenka :) już dopisuję cię do listy i mamy ten sam termin :-)
bluelovi ja kiedyś już na forum wspominałam że czułam jakbym ruchy czuła już kilka razy i mogłabym przysiąc że to dzidzia bo pamiętam po Damianie, takie delikatne i tylko kilka razy wcześniej to się zdarzyło ale już ostatnio nie czułam, Annika79 też wspominała już że czuje także no wszystko możliwe :) Mnie teraz już wypchało do przodu to dzidzia ma już więcej miejsca :-D
Co do jesieni u nas już pełną parą od tygodnia ale ja zawsze lubiłam tą porę roku może dlatego że na jesień się urodziłam :) Uwielbiam jesiennie spacery, popijać gorące herbatki, długie wieczory z książką... No lubię ten klimat a teraz to już w ogóle mi lepiej niż w te upały :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
renia no czyli nie zwariowałam ;D tak sie ciesze ;) zaskakuje mnie ta 3 ciaza , dzidzia musi byc silna , boze moze znów bedzie chłopiec ;O ;)
oj tak jesien to taki odpoczynek po tych upałach , ciepła herbatka , ksiazka film no i ten przedswiateczny klimat później ,uwielbiam boze narodzenie ;) ja jestem z grudnia wiec miło wspominam ;) a tendencje do rodzenia dzieci mam w 1 polowie roku ;)lusia z czerwca, wojtus ze stycznia , dzidzia z kwietnia ;) przynajmniej nie bd najmdlodsze szly do szkoly jak ja ;)
 
I ja wole taka pogodę szczególnie jak w domu teraz jestem. Ale cieszę sie ze dzidzia będzie na wiosnę, zreszta tak celowalismy , Jula z listopada a to wg mnie kiepski czas na takiego małego dzidziusia.
 
Dzien dobry Mamuski :-)

Malo sie udzielam ale to wina mojego zlego samopoczucie. ciagle mnie mdli, nie moge jesc a na sam widok kuchni mnie ciarki przechodza (-2kg) zmuszam sie do jedzenia i picia, ciagle bym spala albo lezala a tu jeszcze synek taki nieznosny ostatnio ach..
W piatek mam wizyte z polozna wiec za tydzien dostane list ze szpitala na usg i jak nie zobacze to nie uwierze :-p

Motylki tule mocno, doskonale wiem co czujesz, mam nadzieje ze masz kolo siebie kogos bliskiego, kto cie teraz przytuli. Badz silna, przyjdzie czas ze bedziesz mama, zobaczysz. Moze teraz w to nie wierzysz ale tak bedzie. Swiatelko dla Twojego Aniolka
[*]
 
Motyl89 znalazłam piękny cytat: "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.... one tylko zmieniają datę swego przyjścia na świat". Wierzę, że wszystko będzie dobrze mimo, że Ty teraz nie bardzo w to wierzysz.
 
reklama
ojej ale wiecie co pusto u nas od paru dni zwolnilysmy tempo ;O? co jest :-D

ojej na poczatku nie zauwazylam a tu dwie mysze?? witajcie ale zbieg okolicznosci :tak:

klaudyna daj znac co tam u cb martwimy sie ;*!

milka,kurczaczek i inne co u was gdzie wszystkie zniknełyscie ;O milki nie ma od 3 .09 a udzielala sie codziennie, kurczaczka nie ma od 4 , co jest dziewwczyny?mówily cos o wyjazdach?? chyba nie ;(
 
Ostatnia edycja:
Do góry