reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi, właśnie nie mierzył ani tydzień temu ,bo ledwo co było widać i teraz tez nie, pewnie żebym sie nie martwiła . Według ostatniej miesiączki to w 7 tygodniu, ale jest możliwość ze zaszlam 10 sierpnia ;-) wiec wychodziloby ze 4 tydzień . Tylko ze 27- ego , czyli prawie 2 tygodnie temu beta hcg była 6500.....
Na dwoje babka wróżyła, wszystko sie wyjaśni za tydzień
 
reklama
Hejka. U mnie za równy tydzień prenatalne i już pomalutku zaczyna mi się udzielać lekki stresik. Oby tylko wszystko było dobrze... :)
 
hey
dziewczyny bylam dzis u lekarza rodzinnego, moje tsh 3,4 . owie tej babce ze za wysokie, ze trzeba zwiekszyc dawke leku a ona ze przeciez w normie :no: . koniec koncow mam brac 50mg leku dziennie ( brałam na przemian 25mg jednego dnia a drugiego 50mg ) zastanawiam sie czy ie za mało?? czy jednego dnia ie powinnam brac 50mg a drugiego 75mg. w czwartek mam wizyte z położna ma mnie wysłac do endoktrynologa. jestem troche wystraszona tym poziomem tsh, wiedzialam ze wzrosnie, ale nie przypuszczalam ze tak szybko
 
ania nie pomogę ale miejmy nadzieję ze wizyta u endo będzie niedługo i rozwieje twoje wątpliwości:)

Tusia znam ten strach ale grunt to pozytywne myślenie musi być dobrze:)


powiedzcie mi jakie witaminy bierzecie??? bo mi się włąśnie skończyły i nie wiem na jakie się zdecydowć
 
aniabuu - mi endokrynolog powiedział, że w okresie ciąży TSH powinno być niższe niż 2,0 więc uważam że spokojnie możesz brać Euthyrox 50 / 75. Ja ostatnio miałam wynik na poziomie równo 2,0 i brałam do tej pory 50 / 75. Lekarz natomiast zwiększył mi dawkę na 75 codziennie.

Bafinka - mi lekarz polecił witaminy Pregnaplus
 
Tusia a może powtórz betę?? Trzymam kciuki...

Balfinka ja biorę VitaMama 1

Aniabuuu mi przez miesiąc tsh podskoczylo z 1 do 2, dawkę miałam 5 razy 75 i 2 razy 50, teraz mam 5 razy 75 i 2 razy 100. Chyba najlepiej jakby to endokrynolog dobral dawkę.

Miladyyy i Agga meldować się po wizytach! :-)
 
Czy idziecie na usg to genetyczne w 4d? Jest sens, będzie dobrze widac dzidziusia? Pytam bo ja bylam dopiero w 20 tygodniu na polowkowym, a teraz rozważam czy warto...
 
Martita ja wiem że muszę się widzieć z endo, ale w uk mieszkam więc nie wiem kiedy to nastąpi. Póki co zwiększe te dawki, mam nadzieję że położna szybko umówi mnie na konsultacje. Strasznie się boję..
 
reklama
aniabuu będzie dobrze !

Tusia G może powtórz tą betę jak radzą dziewczyny albo przejdź się jeszcze do innego lekarza bo może faktycznie sprzęt kiepski ma.

Martita29 ja idę. Naprawdę warto, dziecko widać bardzo wyraźnie- jak się rusza najfajniej. Nawet widać ile ma paluszków w rączkach. Ja miałam to usg robione jeszcze dopochwowo więc super widok. Polecam :tak:
 
Do góry