reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Sylwia witamine C możesz ale naturalna, nie bierz dużych dawek syntetycznej.

Polianna a czemu maliny w ciąży nie? Ja jak boalo mnie gardlo normalnie robiłam sobie herbate z sokiem malinowym. No chyba ze myslisz o naparze z lisci malin ale to raczej przed porodem się pije.
 
reklama
Sylwia. Ja z kolei polecam czosnek , to naturalny antybiotyk a na gardło moja mama robiła nam zawsze sok z cebuli. Cebulę drobno posiekaj i zasyp cukrem, dobrze ugniec i zostaw aż soczek sie zrobi .
 
Renia to nie chodzi o złość. Dwa razy straciłam ciążę i po tych doświadczeniach ciężko mi się chwalić. Chciałam ten fakt ukryć jak najdłużej, żeby mieć pewność że wszystko ok, ale ja pracuje fizycznie i niektóre czynności są zbyt ciężkie. Mój m boi się, zresztą jak ja, żeby się nic nie stało . A mówienie o stracie ani mi ani jemu nie przychodzi łatwo. To skomplikowane, ciąża po straconej ciąży jest inna, ciągły niepokój :(
 
aniabuu no dokładnie, skladki placone nie wiem na co :/
oj, to uprzedz męża ze moze jutro być w ogniu pytan :) moze nie będzie zly.

Martita no wlasnie polozna powiedziała, ze to będzie normalny termin ?? masakra.
 
Aniabuu mam chyba identyczna sytuacje..praca fizyczna...i ciąża po ciążach z ogromnymi komplikacjami...nie mowię jeszcze o ciąży nikomu w pracy..przeraża mnie perspektywa ze będę musiała powiedzieć...tez chce ukryć jak najdłużej...bardzo ostrożnie pracuje i skracam grafik...tyle narazie moge zrobić..wolałabym zostawić ta prace i wrócić jak dzidzia będzie miała około 3 latek...ale tak sie nie da..:(
 
Oj tam, oj tam ;) mocnych naparów nie wolno. Chociaż ja pod koniec poprzedniej ciąży piłam napar z malin, a i tak nic mnie nie ruszyło, tak samo jak intensywne zbliżenia z mężem ;) dziecko urodzone w 41tc i dobrze, że cc w końcu zrobili, bo tak nie wiem ile bym jeszcze z nią w ciąży chodziła... ;)Na grypę i przeziębienie można brać Prenatal Grip Care, ja mam w kapsułkach. Same naturalne składniki np. Czosnek, dzika róża, aronia oraz Wit.c, d3 i cynk. Brałam, żyję, dzieciaki też się mają dobrze ;)
 
Dziś moje dzieci pierwszy raz poszły same do szkoły i wrócą tez same...siedzę i czekam ..moj maż nalega zeby bardziej samodzielne były...jestem z tych nadopiekuńczych mamuś :)
 
Oh powinnam dodać ze tutaj do 11 lat dzieci nie mogą być same w domu a wracać ze szkoły mogą same jesli szkoła zostanie powiadomiona...i oczywiście zależy tez od dziecka czy jest na to gotowe już :)
 
reklama
Do góry