reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Drobi z tym ciśnieniem to trzeba uważać i mieć pod kontrolą więc rzeczywiście warto zainwestować w ciśnieniomierz
A jak chodzi o brzuszek to ja ze 3 tygodnie temu miałam tak widoczny, że wszyscy w pracy wiedzieli co i jak i widać było bardzo a teraz prawie nic nie widać :-)a waga cały czas taka sama więc to nie o to chodzi tylko jakiś ten brzuch ruchomy mam. ale zgadzam się z Milką jeszcze będziemy miały po kokardę wielkich brzuchów ;-)
 
reklama
Aniabuu moja dzisia też troszkę mniejsza, 5 dni, ale dziewczyny mnie tu ospokoiły, że to nic złego. Popytałam koleżanek i większość mówi, że też miała rozbieżność między pomiarem a ielkością wg OM i urodziły zdroe dzieciaczki. Ja to sobie tłumaczę, ze pzrecież zapłodnienie było później niż ostatnia miesiączka:-) a mam dodatkowo niedoczynność i Hashimoto to może owulacja była później.....
 
Beatka nie ma co się męczyć... Do łóżka, apap, scierka na głowę i wypoczywaj. Jak ma kto to, to niech ci ktos masaż głowy zrobi :)

No mój brzuch stale rośnie i jest już widoczny, strój firmowy robi się za mały i juz muszę sobie rozm. L zamówić ;)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ale dziewczyny naskrobałyście przez weekend :) Dołączam do tych nadal biegających w nocy do kibelka, szczególnie w pierwszej jej części tak od 2.00 to ze 3 razy jestem inaczej mnie brzuch boli.

Pisałyście też o mężach i ich pracach i widzę, że ja mimo, że ciągle na niego narzekam to nie mam najgorzej. Mimo, że wraca codziennie o 18-19 to weekendy ma wolne, więc jak czytam o waszych za granicą czy chodzących na nocki, w weekendy itd to chyba jednak muszę być dla mojego łaskawsza :( Niby wiem, że robi to wszystko dla nas, ale tu pojawia się inny problem pt. że ja nie do końca czuję się szczęśliwa w domu. Bardzo kocham mojego maluszka, ale często brakuje mi pracy w której bardzo się spełniałam. A wrócę do niej najwcześniej za 2 lata. Na drugiego dzieciaczka zdecydowałam się od razu bo wiem, że jest to najlogiczniejsze rozwiązanie no i mój mąż też mnie bardzo namawiał. Ale czasami są dni, że czuję się totalnie niepotrzebna i bezużyteczna w domu. Wiem, że zaraz powiecie, że są miliony kobiet, które marzą o tym, żeby jak najwięcej czasu spędzać w domu z dzieciakami, ale co ja na to poradzę, że jestem inna?
No to się trochę wyżaliłam, chyba ta pogoda tak pesymistycznie na mnie działa :confused2:
 
Beata no i brawo!!! nie ma się co przemęczac. ja pare tygodni temu tez wyszlam po 3 gpdzinach do domu bo bolal mnie brzuch (okazalo sie ze to od wstrzymywania gazów <wstydzioch>), a juz 2 razy w tym miesiącu zrobilam sobie za kazdym razem po 2 dni chorobowego bo po prostu wolałam zostac w domu. jestesmy w ciąży i naprawdę musimy na siebie uważać :)

AgniesiaBe ja tez czasem mam ruchomy brzusio, sa dni ze jest bardziej okraglejszy, a sa dni ze tylko tak leciutko. mysle, ze to moze zalezy od tego co jemy, czy nas wzdyma czy nie.
 
Dziewczyny dziękuję za miłe słowa i wsparcie. Bardzo się cieszę że zarejestrowałam się na tym forum i tak fajnie rozmawiamy sobie. Internet to naprawdę super sprawa :-)
 
reklama
Do góry