reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Szczęśliwa Aga nie martw sie ja w pierwszej ciąży to dopiero w 6 a nawet 7 mcu miałam brzuszek dopiero ;) za chwile tak wyskoczy nawet niebezpieczny wiedziała kiedy ;)
 
reklama
A słyszałyście cos ze w ciąży bliźniaczej można tylko uprawiać seks do maks połowy ciąży? Tak wszędzie piszą. Musze z ciekawości pytać sie mojej lekarki ;) a która mama jest jeszcze z bliźniakami? Tyle naprodukowalyscie ze przeczytałam tylko ostatnie 10 stron hehe
 
SzczęsliwaAga ja też nie mam widocznego brzucha ale się tym nie martwie bo może bedzie mniej do zrzucania a na tym mi najbardziej zależy bo mam swoje wesele we wrześniu, Dziś miałam USG prenatalne i wszystko ok no i bedzie chłopak:-)
 
Szczesliwaaga :)zobaczysz jak wystrzeli ci ciążowy brzusio z tyg na tydz ..zapewne u ciebie to pierwsza ciąża wiec brzusio pózniej sie pojawi...w kolejnych ciążach macica szybciej rośnie, mięśnie już nie sa tak ścisłe i skóra bardziej rozciągnięta ;)to moja ciąża nr 4 wiec szybko zaczęło być widać ze dzidzi jest w środku:)
 
reklama
witajcie :)

bylam dzis po pracy na zakupach, szykuje nam się impreza za 2 tygodnie więc chcę żeby mężulo jakoś sie prezentowal ;) a ile sie napiszczal, nawywracal oczami, nawzdychal!! wasi piękni tez tak "dzielnie" znoszą zakupy? ja mojego prawie po dupie wytrzaskalam za te jęki. i cos dla siebie wzięłam bo wszystko juz takie obcisłe się zrobiło, a lubię luzniejsze ciuchy :)

pisalyscie o skrętach kiszek - ja tez mam. i najgorsze, ze wszelkie potrzeby fizjologiczne muszę załatwiać "na juz" bo inaczej booooli :( wydaje mi się, ze to pełne jelita i pęcherz wtedy uciskają na macice wiec boli..
zadam wam niedyskretne pytanie: jak u was z wiatrami? :D ja sama ze sobą wytrzymać nie mogę, czasem się zastanawiam czy nie unosi się za mną zielona chmura powietrza :D i wlasnie to tez muszę załatwiać "na juz" więc w pracy chowam się po kątach, a w domu to maja ze mną przesrane ;)
 
Do góry