reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja powiedziałam tylko bratu bo mieszka najbliżej, i najbliższej koleżance. Jeszcze bardzo wcześnie rodzicom i siostrze chcę powiedzieć po wizycie a teściom.. hmm teściom niech sobie mąż mówi kiedy chce :D ale chyba poczekamy z nimi jeszcze bo moja teściowa to taka panikara jeszcze by wydzwaniała do mnie co chwilę i tylko mnie denerwowała....
Co do objawów nie pamiętam czy już pisałam :D Ja mam mało- bardzo bolące piersi, częściej siku mi się chce, czasem mnie coś tam lekko zamuli, jak bardzo gorąco to mi trochę duszno- ale to jest taki pikuś, z synem pamiętam że już tak wcześnie miałam gorzej- mdłości, smako-zapacho-wstręty i jak więcej chodziłam to zaraz mi się brzuch stawiał więc porównując teraz czuję się naprawdę świetnie :happy:
 
reklama
hej mausie, je w dalszym ciągu czekam na wizytę , myślę że pójdę 14 sierpnia. My jeszcze rodzinie o ciąży nie mówiliśmy ale problem sam się rozwiąże bo idziemy na wesele w najbliższą sobotę :) Nie jestem z tego faktu szczęśliwa ale u mnie to chyba już będzie taka tradycja że na imprezach radosne nowiny przekazujemy :) Mam tylko nadzieje że wszystko z dzidziusiem będzie dobrze. My mamy już synka, mąż chyba myśli o córeczce a ja marze o drugim chłopcu :) Ale wiadomo, ważne aby było zdrowe !
 
Ważne żeby nie mieć pustego brzucha tylko pod ręką zawsze jakieś przekąski bo na pusty brzuch mdłości najgorsze :-D
Dla mnie na mdłości gorzka, gorąca i trochę mocniejsza herbata była NIEZASTĄPIONA serio mi bardzo pomagała. Słyszałam że migdały też są dobre :happy: Świeże powietrze też może pomóc- jeśli jest siła na krótki spacer lub chociaż posiedzenie na dworze :tak:
 
Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać i do Was dołączyć :) Jeszcze nie przeczytałam całego wątku, ale zamierzam to wkrótce nadrobić. W poniedziałek idę do lekarza, ale wg moich obliczeń term powinnam mieć na 02.04.2016. W domu grasuje już córcia 11 miesięczna. Ciąża planowana chociaż nie myślałam, że znowu uda się za pierwszym razem. Zdążyłam dostać tylko 1 miesiączkę, bo jeszcze miesiąc temu karmiłam piersią no i poszło od razu :) Cieszę się bo tak chciałam, ale wiem, że na początku może być ciężko. A na mdłości to u mnie sprawdza się jeść mało i często i mieć coś przy łóżku do przekąszenia, ja mam herbatniki lub sucharki i zawsze zanim rano wstanę to jednego zjadam i trochę mi lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Schauma - witaj :-) kiedy miałaś pierwszy dzień miesiączki?

Co do mdłości, ja niestety nie pomogę. W razie potrzeby będę korzystać z waszych porad :-)
 
Schauma witamy! chyba będziemy mieć taki sam termin porodu :-)

U mnie dziś kiepski dzień, od rana mi niedobrze, normalnie żołądek mi się wywraca. A do tego jeszcze tak gorąco, u nas w weekend zapowiadają prawie 40 stopni :szok:
 
reklama
Witaj schauma, gratuluje :) Ja tez mam podobnie bo 03. a om mialam 27.06 w ogole to z synem zaszlam podobnie bo termin porodu mialam na 27.03 a test robilam dokladnie 05.08 :)
 
Do góry