reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi no właśnie u mnie tak samo zmieniłam prace we wrześniu rok temu..nie planowaliśmy dzidzi miałam nawet do szkoły wrócić i zrobić jakaś 2letnia szkole cos w kierunku może medycznym..pomoc pielęgniarki czy ogólnie cos szybkiego i łatwego..jakiś certyfikat ..a tutaj proszę ..ciąża...postanowiłam nie planować nic na długo do przodu:)
 
reklama
Bluelovi a jak twój brzuszek ?..rośnie?wiesz już co to będzie z tym brzusiem podczas ciąży?...mam nadzieje ze lekarz odpowiedział na wszystkie twoje watpliwości..tak sobie przypomniałam o tym:)
 
Ja planuje wykorzystać rok macierzyńskiego a potem mam trzy miesiące wypowiedzenia a dalej to nie wiem co, wczesniej prababcia sie opiekowala ale ja pracowałam na pól etatu, resztę dni malzonek z corka siedział bo on w różne dni pracuje. A teraz to chyba zlobek trzeba będzie rozważyć.
 
Ja mam w większości kochanych ludzi dla których pracuje...mam klucze od domów..moge ewentualnie w łatwiejsze dni zabierać maluszka ze sobą ..rożne opcje biorę pod uwagę..opiekunkę z inna mama w celu rozłożenia kosztów na pół..może być opieka u mnie w domu..tez musze kombinować...na nas mamach spoczywają dodatkowe presje i odpowiedzialności..niestety
 
Marita dziękuje :)będzie dobrze..czasem mam dni ze sie boje tych zmian a czasem ..najcześciej cieszę sie i najważniejsze zeby dzidzi było zdrowe:)
 
marzenka jak stoje to z gory widze uwypuklenie, jak stoje bokiem i patrze w lustro to nie widze a jak leze to plasko , no moze troszke wydety ale no wlassnie musze wkoncu dodac zdjecie eh . wstyd pisac ale nie pisalam do mojego chirurga bo tak wlasciwie to i tak nic nie mozna zrobic wiec po co?? co on by mi mogl w tej sytuacji odpisac? no zebym sie balsamowala i nic po za tym zrobic nie mozna , bedzie dobrze dodaam zdjecia to zobaczysz blizne ;)
 
Bluelovi czekam na zdjęcie twojego balonika..inne mamusie tez mogłyby zapodać..za miesiąc damy kolejne i wtedy każda z nas zobaczy różnice :)
 
reklama
Marzenka i ja sie bardzo boje ze nie damy rady, z Julcia mielismy różne przejścia i zdrowotne wiec obawiam sie jak to będzie ale jakos musi być :-)
 
Do góry