reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki, moja mała Też już mało aktywna, ruchy są bardzo delikatne. Ale wiesz co,jeżeli tak bardzo się Boisz to nie czekałam bym do popołudnia Ryłko rano pojechała już na IP. Masz możliwość ? A od kiedy nie czujesz? Weź wciagnij teraz coś słodkiego,pohustaj brzuchem, tak rękoma i połóż się na lewym boku. poczekam z Tobą na ruchy
 
reklama
Od 22 gdzies nie czuje. Ale po polnocy przysnelam i niedawno sie obudzilam. Ja juz tylko na lewym boku spie. Jade rano do szpitala tak ok 7 jak tylko corke do szkoly bede mogla odstawic.
Moj syn zawsze byl mocno aktywny i demolowalbrzuch stad sie tak niepokoje. Hustanie brzuchem i lewy bok nic nie daje
Mam nadzieje ze tylko niepotrzebnie panike sieje
 
Ja Też Przed zaśnięciem czułam mała,Zaraz po północy. Teraz wstałam do WC, poszłam do kuchni się napić soku i cisza, też jej nie czuje. Spokojnie pewnie śpia maluchy.
 
Nie spie. Dalej mam zle przeczucie bo dawida jakos nie czuje. Akurat teraz musi byc mniej aktywny[emoji45] a mi ze stresu chyba odwala[emoji33]

Kiyki mój mały wczoraj po drzemce też jakoś nie chciał się obudzić, wyciągnęłam ciastka, leżałam przez kilka godzin a on nic. Jak potrzeslam brzuchem to niby coś odkopnal ale już sama nie wiem.czy to on czy coś innego w brzuchu się przelewało. Dopiero koło 23 jak wciągnęłam jogurt to się rozbudzil a ja zasłynęłam. Już też mialam stresa :/
Mam nadzieję że Twój synek też dał o sobie znać i pospalas chociaż troche. Jeszcze tylko jedna noc i ta pewnie z ktg.więc może więcej odpoczniesz. Trzymaj się i kciuki
 
Psychicznie czuje duzo lepiej niż ostatnio, byłam przygotowana na te ewentualność. Natomiast fizycznie to wiadomo.... Masakra.

Niestety SN sie nie udał przy pomiarze macica za cienka na bliźnie i nikt sie nie chciał zgodzić na SN. Myślałam ze poczekają chociaż spokojnie na dzisiejszy poranek ale dostałam skurczy no i sie wystraszyli ze nie dotrwam ;)
 
Ania50 - 21 jest moj[emoji12] chyba ze chcesz dolaczyc[emoji6]

Ja mam juz takie schizy ze lepiej zeby juz bylo jutro i zebym byla w szpitalu bo chyba zwariuje. Normalnie wstyd pisac[emoji17] [emoji17]
Z checia dolaczylabym do Ciebie i Trix, ale mam nadzieje ze nie beda wywolywac tylko samo sie zacznie :) to moj pierwotny termin tak swoja droga ;) Kochana nie wstydz sie, to normalne ze sie stresujesz, jutro juz bedzie po wszystkim i odetchniesz z Syneczkiem u boku :)
Dostalas w koncu kopniaczki od Dawida? Moja panna tez ma czesto okresy ciszy - u mnie pomaga zmiana strony na ktorej leze, ale ona od poczatku lubila tylko na wznak ;)
 
reklama
Marciosz z jednej strony szkoda ze nie udalo sie sn, ale jesli tak bylo bezpieczniej dla Was to nie ma co zalowac ;) fizycznie bedzie lepiej z kazdym dniem. Szybkiego powrotu do pelnej sprawnosci Ci zycze :)
 
Do góry