reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniabuu śliczna kruszynka :)

Kitki.nie przejmuj się bólem, odpoczywaj bo syn czuje że coś się święci i jak to facet.chce jeszcze mamie zrobić na złość na koniec :-) do czwartku już blisko :-)

Skończyłam sobie na zakupy dla urozmaicenia dnia, oczywiście miały być spożywcze a tu się okazało że nowy lumpik otworzyli. Na zakupowym się pochwalę co dla syna dorwalam :-) teraz kawka i biorę się za obiad
 
reklama
Dziewczyny czy twardniejacy brzuch coś przepowaiada no okropnie mi się stawia aż mi nogi paraliżuje trzyma pi chwili puszcza i za moment znowu.

Jak łapie mnie przy tym ból krzyża to tak jak na okres ale nie za każdym razem tak jest.

No właśnie takie dziwne są. Potrafi być kilka godz bez żadnego napięcia i nagle przez 3 godz takie minuta napięcia dwie przerwy i takie promieniowanie do dołu i paraliż nóg

Aniu ja tez uwazam ze to zwykle przepowiadajace, ale moze w najblizszym czasie cos sie rozkreci ;) ja zwykle twardnienia mam od paru miesiecy, kiedys byly bardzo czest, pozniej troche spokoju i od niedawna znow sie pojawily. Dzis w nocy kilka godz mi sie brzuch stawial ale bez bolu.
Polozna mowila mi to samo co dziewczyny pisaly - skurcze porodowe maja byc coraz czestsze i nie slabnac z kazdym kolejnym a nasilac sie. Nie slabna nawet po zmianie pozycji, cieplej kapieli czy nospie :)
 
Fenika - a nie kladziesz malutkiej na brzuszek wcale?
Moja tez niecierpiala na brzuszku lezec od razu sie darla wiec tez nie kladlam. Jak bylysmy u pediatry w 8tyg to zebralam opier.... ze mala nie podnosi glowki do gory polozona na brzuszku. I ze to dlatego bo nie cwiczy bo jej nie klade. Mielismy cwiczenia wykonywac z nia. Darla sie strasznie mi serce pekalo ale po kilku tyg cw zaczela ladnie trzymac glowe i bylo ok.
Ja nie mowie ze u was tez bedzie cos nie tak ale pamietam jak mi tluczono do glowy ze dziecko musi lezec na brzuszku dla wlasnego dobra. Moze byc po kilka razy dziennie chwilke tylko ale zeby nie odpuszczac
 
Biore sie za porzadne pakowanie toreb bo dla siebie mam wszystko bylr jak wrzucone a maly wcale nie spakowany jeszcze. Mialam obiad zrobic jakies miesko duszone itd ale w nosie, zrobie zupe i tez im musi starczyc. Nie mam dzis weny i humoru[emoji45]
 
ania50 a u Ciebie cos sie dzieje?

Fenika Kitki ma racje, kladz mala na brzuchu. Moja Kaja tez czasami sie zlosci i placze, ale wtedy najlepiej jej sie cwiczy ;)
 
Martita na razie spokoj. W nocy te twardnienia byly bardzo czeste wiec powoli organizm sie przygotowuje ale nic nie zwiastuje rychlego porodu. Po przedostatniej nocy juz mialam nadzieje ze ruszy, codziennie wywolujemy Twoim sposobem ale nic sie nie dzieje ;) jutro mam wizyte, mozliwe ze masaz szyjki mi zrobia. W czw mam termin z OM ;)

Kitki spakuj Synka spokojnie, reszta sie nie przejmuj ;)
 
Kasiunia123, super, że u Was wszystko dobrze :) Uściski dla tygodniowej Laury i dzielnej mamusi :)

Alexia, a już się wystraszyłam, że wrócił ten ból z końcówki ciąży. Do noszenia powoli się przyzwyczaisz ;)

Aniabuu, a to mąż uparciuch ;) Gaja będzie na drugie imię, czy całkiem odeszłaś od pomysłu? Mam nadzieję, że dobrze się czujesz i szybko dochodzisz do siebie po porodzie. Dużo sił i energii życzę :)

Dżoana, ale numer ze szwami, oby teraz już szybko się wszystko wygoiło.

Klaudyna, zgadzam się z Kitki co do starszej córki. Sam wdzięk :) Słodkością w niczym nie ustępuje młodszej :)
Obie są super:)

Bluelovi, przy trójce pociech na pewno masz się czym zająć, rozumiemy i wspieramy :)

Marciosz, daj znać, czy wszystko u Ciebie w porządku i czy siły natury zadziałały :) Kciuki trzymamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fenika ile mala wazy ?? Moj wazy 4500 kg a urodzil sie 2700 pozniej spadl z wagi i 2700 wazyl dopiero jak nas wypisali z naswietlan jak mial dwa tygodnie a teraz ma miesiac i dwa tygodnie wiec wychodzi na to ze przytyl przez rowny miesiac 1800 to sie rozbestwil juz ma 3 brody ale pediatra mowi ze ladnie , niewiem co ten twoj pediatra chce jak niemowleciu miesiecznemu mozna nie dac cycka :/

Aniabuu sliczna ;))
 
Do góry